Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsia Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Pjetėr Budi: Jeta dhe Veprimtaria letrare dhe patriotike... 15Administratori10811Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Aug 2012, 22:28
nga byli
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Letersia Shqiptare. 5Scarface4384Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:35
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria e poetit Naim Frasheri... 1Scarface7974Shiko mesazhin e fundit Fri 07 Nov 2008, 03:36
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   shkėlqime tė poezisė sonė 0shaban cakolli972Shiko mesazhin e fundit Thu 04 Sep 2008, 07:03
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   MARTIN ĒUNI-ANTONI;NJERIU I PENDĖS DHE SAKRIFICĖS 0shaban cakolli829Shiko mesazhin e fundit Fri 22 Aug 2008, 22:59
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   SHKRIMTARI YNĖ ENGJĖLL KOLIQI 0shaban cakolli1136Shiko mesazhin e fundit Wed 20 Aug 2008, 03:25
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   REVISTA SHQIPTARE NĖ DIASPORĖ"DORUNTINA" 0shaban cakolli1647Shiko mesazhin e fundit Tue 12 Aug 2008, 01:35
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   AZEM SHKRELI 0shaban cakolli822Shiko mesazhin e fundit Fri 08 Aug 2008, 08:32
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Letersia Shqiptare neper periudha te ndryshme te historise... 4Scarface10058Shiko mesazhin e fundit Thu 12 Jun 2008, 00:21
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Ismail Kadare, shkrimtari epope i Shqiptarėve... 3Administratori7003Shiko mesazhin e fundit Thu 03 Apr 2008, 02:12
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Letėrsia Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi Poezisė Shqipe

Kėndi Poezisė Shqipe

Nė kėtė nėnforum do tė mundeni tė lexoni poezi te shumta nga poetė tė ndryshėm Shqiptarė tė vjetėr dhe tė rinj...


1083392Koktej me Poezi nga ...
Sat 13 Oct 2018, 22:45
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Proza & Tregime Shqiptare

Proza & Tregime ShqiptareNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsinė qė tė lexoni vargje nė prozė nga shkrimtarė tė ndryshėm tė letėrsisė shqiptare. (Romane, Tregime, Esse, etj.)

15293MĖMA (Novelė)
Mon 11 Jan 2016, 22:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:40