Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cili liber ju ka pelqyr me shume? Empty Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 03:21

  Eshte e qarte qe gjithkush lexon libra, dikush me shume e dikush me pak.

  Une do te kisha shume deshire qe te tregonit ne kete teme se; Cili ka qene ai liber qe ju ka pelqyer me se shumti?

  Kalofshi mire te gjithe.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Cili liber ju ka pelqyr me shume? Empty Re: Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 03 Feb 2008, 00:36

  Mė pėlqeu shumė njė antologji poetike dygjuhėshe-gjermanisht-shqip:DIE MACHT DER DICHTER-PUSHTETI I POETĖVE
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili liber ju ka pelqyr me shume? Empty Re: Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Mesazh nga Administratori Mon 11 Feb 2008, 01:25

  Pershendetje dhe urime per temen.

  T'ju them te drejten tani per tani m'u kujtua romani ''Dashuri ne Koherat e Koleres'' te shkrimtarit Gabriel Garcia Marquez...
  Ky liber me ka pelqyer pa mase, edhe perse e kam lexuar pothuajse 10 vjet me pare akoma me kujtohet fare mire...

  Gjithe te mirat.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cili liber ju ka pelqyr me shume? Empty Re: Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Mesazh nga fabian Sat 30 Jan 2010, 12:35

  Sapo mbarova librin "Darka e gabuar" Te Ismail kadarese, Ishte teper interesant, Me la mbresa.

  Ju pershendes

  Sponsored content


  Cili liber ju ka pelqyr me shume? Empty Re: Cili liber ju ka pelqyr me shume?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:12