Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+10
Alketa-fr
dANJELA
SyKaltra
Scarface
Odeta
fjolla-1
Daniela
shaban cakolli
Administratori
Alma
14 posters

  C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 36
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Alma Mon 14 Apr 2008, 22:03

  Miredita te gjitheve.
  Po e hap kete teme thjeshte per te mesuar se cfare libri keni aktualishte ne duar...

  Une per vete, tani per tani nuk po lexoj ndonje liber, pasi jam shume e zene me mesime.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Tue 15 Apr 2008, 02:55

  Pershendetje Alma dhe urime per temen interesante.

  Une tani per tani kam ne dore nje roman te Fahri Balliut, titulluar:
  Panteoni i zi...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 15 Apr 2008, 03:16

  Kambanė e pėlcitur dhėmbja-Pal Sokoli,ėshtė njė pėrmbledhje e bukur poetike.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Daniela Mon 21 Apr 2008, 23:50

  Tani per tani nuk kam ndonje liber duke lexuar, por sapo mbarova para pak ditesh romanin Femrat te Bukowskit...

  Me pelqeu shume...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 23 May 2008, 23:54

  Kam lexuar njė pėrmbledhje tė bukur poetike"Nėn Tingujt e Natės" nga
  Alma Papamihali
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga fjolla-1 Wed 25 Jun 2008, 18:45

  Une sapo kam lexuar dramen"Trimi i mire me shoke shume"-Sylejman Pitarka.Ndersa tani po lexoj poemen "Bageti e bujqesi"-Naim Frasheri.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Tue 05 Aug 2008, 22:48

  Tani sapo kam filluar te lexoj novelen ''Krim dhe Ndeshkim'' te Fjodor Dostojevskit...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Sat 23 Aug 2008, 00:52

  Saimiri shkruajti:Tani sapo kam filluar te lexoj novelen ''Krim dhe Ndeshkim'' te Fjodor Dostojevskit...

  Sapo perfundova se lexuari librin e lartpermendur dhe tani kam filluar te lexoj nje tjeter liber, te titulluar ''Death Message'' (Mesazh Vdekjeje) te autorit Mark Billingham...


  Kalofshi mire.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Odeta Fri 10 Oct 2008, 01:59

  Me thene te drejten, momentalishte nuk po lexoj ndonje liber, por para nje jave sapo perfundova se lexuari romanin:
  "Dashuri ne koherat e koleres", te shkrimtarit G. Garcia Marquez.

  Me paten folur shume per kete liber, dhe nje dite vendosa qe ta lexoja.
  Mundem te them me plot bindje se ishte nje liber qe i'a vlente me te vertete per tu lexuar.

  Kalofshi mire.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Scarface Sat 21 Feb 2009, 23:47

  Odeta shkruajti:Me thene te drejten, momentalishte nuk po lexoj ndonje liber, por para nje jave sapo perfundova se lexuari romanin:
  "Dashuri ne koherat e koleres", te shkrimtarit G. Garcia Marquez.

  Me paten folur shume per kete liber, dhe nje dite vendosa qe ta lexoja.
  Mundem te them me plot bindje se ishte nje liber qe i'a vlente me te vertete per tu lexuar.

  Kalofshi mire.

  Para disa kohesh e kam lexuar edhe une kete liber dhe me ka pelqyer pa mase. Kam kerkuar neper internet por nuk kam mundur qe ta gjej dhe ta rilexoj serish.

  Ndersa per momentin po lexoj romanin: Bushtra, te autorit Artan Gjyzel Hasani.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Wed 06 May 2009, 22:17

  Edhe une sapo kam perfunduar para pak ditesh librin Bushtra - Artan Gjuzel Hasani dhe me pelqeu shume.

  Ndersa aktualishte jam duke lexuar nje liber te titulluar ''The Secret Fire'' te autorit Martin Langfield...
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga SyKaltra Mon 11 May 2009, 22:13

  Saimiri shkruajti:Edhe une sapo kam perfunduar para pak ditesh librin Bushtra - Artan Gjuzel Hasani dhe me pelqeu shume.

  Ndersa aktualishte jam duke lexuar nje liber te titulluar ''The Secret Fire'' te autorit Martin Langfield...

  Ore, shume veta ma kane treguar te bukur kete Romanin '' Bushtra '', por me thene te drejten nuk e kam lexuar akoma.
  Me sa duket u dashka lexuar edhe ky liber.
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga dANJELA Thu 11 Mar 2010, 03:02

  Sapo kam nisur te lexoj librin e autores Rudina Xhunga; ''Preja e nje martese te lodhur''...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Wed 25 Aug 2010, 00:36

  Para pak ditesh perfundova romanin ''Kufoma'' te autorit Fatos Kongoli...
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 37
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Alketa-fr Wed 09 Mar 2011, 02:58

  Asnje per momentin.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga kushtrim Wed 09 Mar 2011, 03:35

  ekam perfundua librin e muhamet qeta ne librin lufta ne koshare
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga megan Fri 11 Mar 2011, 08:16

  Po e lexoj per te 6 here sepse e kam fiksim librin Sikur te isha djale.....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Sat 12 Mar 2011, 01:11

  The Godfathers Revenge...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Mar 2011, 23:56

  Nje Tregim - Suzana Kuqi (Novele).
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Wed 20 Jul 2011, 04:10

  Agim Hamiti - Odiseja e nje Detektivi I
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Wed 07 Sep 2011, 10:23

  Sapo perfundova se lexuari nje liber me tregime te permbledhura, titulluar ''Ē'mimi i Dashurise'' te autorit Peter Robinson.
  Ndersa tani kam ne duar nje novole te autorit Suedez, Stieg Larsson, titulluar ''Vajza me tatuazhin e Dragoit''...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Klea@Love Mon 12 Sep 2011, 09:27

  La Fortuna dell amore
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Tue 25 Oct 2011, 03:25

  Jam gati ne perfundim e siper te nje triologjie nga Stieg Larsson.
  1.Vajza me tatuazhin e dragoit.
  2.Vajza qe lozi me zjarrin.
  3.Vajza qe shkelmoi folene e grerezave.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Administratori Wed 05 Dec 2012, 01:25

  Enigma e nje vrasjeje te trefishte...
  Mars92
  Mars92
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 32
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/02/2013

  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Mars92 Sun 03 Mar 2013, 08:00

  "Mashtrimi i madh" i papare Smile

  Sponsored content


  C'fare libri po lexoni aktualishte? Empty Re: C'fare libri po lexoni aktualishte?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 06:56