Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Letėrsia Shqiptare

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Pjetėr Budi: Jeta dhe Veprimtaria letrare dhe patriotike... 15Administratori10811Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Aug 2012, 22:28
nga byli
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Letersia Shqiptare. 5Scarface4384Shiko mesazhin e fundit Wed 12 Nov 2008, 03:35
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   ISUF BAJRAMI 8shaban cakolli1084Shiko mesazhin e fundit Sat 21 Nov 2009, 03:11
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Andon Zako Cajupi 0fabian1791Shiko mesazhin e fundit Sat 14 Nov 2009, 11:07
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   TAKIM LETRAR NĖ WUPERTAL 0shaban cakolli1040Shiko mesazhin e fundit Sat 10 Oct 2009, 04:19
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ES SE 0shaban cakolli1311Shiko mesazhin e fundit Sat 19 Sep 2009, 01:13
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   ditet eNaimit 0shaban cakolli962Shiko mesazhin e fundit Fri 18 Sep 2009, 07:15
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   BOTIME TE AUTORĖVE TANĖ NĖ GJUHĖ TĖ HUAJA 0shaban cakolli1117Shiko mesazhin e fundit Fri 28 Aug 2009, 00:47
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   KRIJUES NGA NGULIMET SHQIPTARE NĖPĖR BOTĖ 3shaban cakolli1995Shiko mesazhin e fundit Tue 25 Aug 2009, 02:49
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   KRIJUESIT TANĖ NĖ DIASPORĖ 1shaban cakolli982Shiko mesazhin e fundit Mon 24 Aug 2009, 02:12
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   POEZI PĖRKUSHTIMI 1shaban cakolli1249Shiko mesazhin e fundit Mon 24 Aug 2009, 02:07
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria poetike e te madhit Ismail Kadare... 1shpirti_omel10572Shiko mesazhin e fundit Sun 17 May 2009, 10:18
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Gjon Buzuku 0Djal~Matjan1172Shiko mesazhin e fundit Thu 02 Apr 2009, 02:32
nga Djal~Matjan
Asnjė mesazh i ri   Marin Barleti 1Scarface4161Shiko mesazhin e fundit Sat 21 Feb 2009, 23:49
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Pjeter Bogdani 1Scarface3168Shiko mesazhin e fundit Mon 05 Jan 2009, 23:51
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Zef Serembe 0Scarface1347Shiko mesazhin e fundit Mon 29 Dec 2008, 11:02
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Fan S. Noli. 1Tigri3188Shiko mesazhin e fundit Wed 03 Dec 2008, 03:18
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria e Ndre Mjedes... 1Scarface10700Shiko mesazhin e fundit Thu 27 Nov 2008, 02:42
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria e Mitrush Kutelit. 1Scarface11444Shiko mesazhin e fundit Sun 16 Nov 2008, 10:46
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Aleksander Stavre Drenova (ASDRENI). 1Desperado2362Shiko mesazhin e fundit Fri 14 Nov 2008, 03:17
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Jeta dhe krijimtaria letrare e poetit te madh; Dritero Agollit 1Scarface7745Shiko mesazhin e fundit Mon 10 Nov 2008, 08:46
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   SHKRONJAT E PAFJETURA-HASIJE SELISHTA 0shaban cakolli1050Shiko mesazhin e fundit Mon 10 Nov 2008, 03:09
nga shaban cakolli
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Letėrsia Shqiptare

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Kėndi Poezisė Shqipe

Kėndi Poezisė Shqipe

Nė kėtė nėnforum do tė mundeni tė lexoni poezi te shumta nga poetė tė ndryshėm Shqiptarė tė vjetėr dhe tė rinj...


1083392Koktej me Poezi nga ...
Sat 13 Oct 2018, 22:45
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Proza & Tregime Shqiptare

Proza & Tregime ShqiptareNė kėtė nėnforum do tė keni mundėsinė qė tė lexoni vargje nė prozė nga shkrimtarė tė ndryshėm tė letėrsisė shqiptare. (Romane, Tregime, Esse, etj.)

15293MĖMA (Novelė)
Mon 11 Jan 2016, 22:12
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:26