Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+4
dANJELA
shpirti_omel
Odeta
Tigri
8 posters

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Tigri Wed 08 Apr 2009, 23:13

  Gjithkush lexon me shume e dikush tjeter me pak.
  Po ju personalishte sa libra mund te lexoni gjate nje viti?
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Odeta Fri 10 Apr 2009, 23:54

  Nuk jam tip qe lexoj shume, por normailshte gjate nje viti mund ti lexoj nja 5 - 6 libra.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 19 Apr 2009, 09:55

  Normalishte i lexoj nj 10 libra ne vit, por po te me jepet mundesia edhe me shume mund t'i lexoj
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 36
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga dANJELA Thu 11 Mar 2010, 03:04

  Tju them te drejten, kjo varet me shume nga koha e lire qe mund te gjej per te lexuar.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Mar 2011, 23:57

  Dikur lexoja disi me shume, ndersa koheve te fundit, per arsye kohe nuk me jepet shume kjo mundesi.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 46
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga kushtrim Fri 01 Apr 2011, 00:24

  lexoj disa libra gjat vitit ama per gjdo vit me pak po lexoj libra
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Klea@Love Fri 01 Apr 2011, 10:33

  Dikur lexoja shum tani spo them me teper se nje liber ne muaj
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Armanda Thu 14 Apr 2011, 03:32

  Rreth 4 - 5 libra.

  Sponsored content


  Sa Libra lexoni pergjate nje viti? Empty Re: Sa Libra lexoni pergjate nje viti?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:48