Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Lavdrim xira
Odeta
adi
Desperado
Scarface
Gurabardhesi
shaban cakolli
Administratori
12 posters

  Fotografi nga Guri Bardhė

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 May 2012, 08:05

  Vende shum te bukura...per tu adimruar...knaqesh krejt atje...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Wed 30 May 2012, 23:48

  Eshte e vertete qe kenaqesh atje, qetesia, ajri dhe uji i paster te kenaqin shpirtin...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Wed 13 Jun 2012, 06:53

  epo nrm...aty gjen qetsin...knaqem sa her qe shkoj
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:04

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 935283_472957029451363_1109308242_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:04

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 522750_439327752814291_307795371_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:04

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 559871_394996973914036_2123727710_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:05

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 185023_361495643930836_302080724_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:05

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 582810_361489677264766_98922194_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:06

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 936831_472918676121865_976160305_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 968941_472918546121878_266956388_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 945351_472918542788545_2019790757_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:07

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 945351_472918542788545_2019790757_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 972073_472918339455232_1819815954_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 970493_472917076122025_1921752837_n
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 02 Sep 2013, 23:08

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 935645_472917042788695_50037435_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 941165_472916456122087_96287913_n

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 941234_472916402788759_669347100_n

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 13 Mar 2014, 04:35

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 14703010
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 13 Mar 2014, 04:41

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 14699210

  Sponsored content


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 4 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:40