Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+28
Ekonomistja
iliriana
kushtrim
myvela dervishaj
Matilda
Klea@Love
Zog i Shqipes
Griselda
Lavdia
alda
K@LoR5i
Llokumja _19
casanova
Studentja
arben boda
Hena
Djal~Matjan
bari ropaj
Paula
Ida Ymeri
shpirti_omel
Anxhela-2008
fjolla-1
shaban cakolli
bledar dada
Desperado
Scarface
Administratori
32 posters

  Si ju duket kjo faqe?

  Sondazh

  Si ju duket kjo faqe?

  [ 23 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_lcap5%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_rcap [5%] 
  [ 59 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_lcap13%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_rcap [13%] 
  [ 190 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_lcap43%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_rcap [43%] 
  [ 173 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_lcap39%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Vote_rcap [39%] 

  Totali i votave: 445
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Armanda Wed 23 Mar 2011, 04:02

  iliriana shkruajti:Medoj qe ka fryme te harmonishme tema me vend debate poashtu me etike andaj suksese dhe pune mbare

  Pajtohem plotesisht edhe une me kto qe tha parafolesja.
  Suksese te metejshme.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Thu 24 Mar 2011, 07:41

  kjo faqe me pelqen sepse ka tema te mira dhe stafi esht shum aktiv dhe real.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Fri 25 Mar 2011, 02:45

  Ju falenderoj pike e pari te gjithe juve qe keni komentuar ne kete teme,
  dhe j'u jam shume mirenjohes per fjalet tuaja te bukura e mbeshtetese.
  Gjithsesi me behet shume qejfi qe j'u pelqen kjo faqe...

  Sinqerisht me rrespekt per te gjithe: Saimiri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Klea@Love Fri 25 Mar 2011, 23:20

  Me pelqen ..Po doja te theksoja Saimiri se mua me googel Crom me del keq fare portali temat me dalin komplet poshte edhe sperqendruar komplet
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Sat 26 Mar 2011, 08:16

  mua me pelqen shum ky forum sepse ka antar shum te sjellshum dhe stafi esht shum real ne gjdo aspekt dhe i vlerso antart aktiv
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga iliriana Sat 26 Mar 2011, 16:07

  Staf ,tema ,antar ne nivelin me duhur
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Armanda Thu 14 Apr 2011, 03:44

  Mjaft bukur dhe e thjesht.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Klea@Love Wed 27 Apr 2011, 19:13

  Shum mire tani
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga casanova Sat 30 Apr 2011, 20:20

  shumi i bukur
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Sun 01 May 2011, 02:21

  forum i mir
  sara jashari
  sara jashari
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 30
  Vendndodhja : prishtinė
  Profesioni : nxenese
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/07/2011
  Hobi : leximi,vrapimi,filmat komedi aksion thriller romanc,aktrimi,futbolli,handbolli,basketbolli,pikturimi,noti,garat matematiko-shkencore,golfi,waterpol,poezia,etj,etj...

  Humor : sa te dush

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga sara jashari Fri 08 Jul 2011, 08:11

  pershendetje ju pergezoj per kete pune ndonese te lodheshme por shume domethenese ky forum jo vetem qe ka tiparet se si dukete nje forum por ka te gjitha te drejtat qe na duhen per tu bere pjese e shoqerise se ketij forumi.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Armanda Sat 26 Nov 2011, 03:24

  Faqja eshte e mrekullueshme, por antaret pak si jo shume aktive, sebashku me mua, kuptohet.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Klea@Love Tue 29 Nov 2011, 08:41

  Eshte e bukur po nganjehere portalit duhet shtuar dicka me shume
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 37
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Vranakondi Wed 30 Nov 2011, 09:27

  Shkelqyeshem Atdhetare.
  kler angel
  kler angel
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 30
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kler angel Thu 15 Dec 2011, 05:34

  LOL Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 4065326316
  kler angel
  kler angel
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 30
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kler angel Thu 15 Dec 2011, 05:35

  santa Burning-Heart At blush
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Klea@Love Thu 15 Dec 2011, 10:33

  Mire me duket
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Armanda Tue 20 Dec 2011, 02:59

  Shume bukur, paraqitje e mire dhe cdo gje ne vendin e duhur.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Vizitor Sun 11 Aug 2013, 09:52

  paksa e braktisur

  Sponsored content


  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 3 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:19