Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+28
Ekonomistja
iliriana
kushtrim
myvela dervishaj
Matilda
Klea@Love
Zog i Shqipes
Griselda
Lavdia
alda
K@LoR5i
Llokumja _19
casanova
Studentja
arben boda
Hena
Djal~Matjan
bari ropaj
Paula
Ida Ymeri
shpirti_omel
Anxhela-2008
fjolla-1
shaban cakolli
bledar dada
Desperado
Scarface
Administratori
32 posters

  Si ju duket kjo faqe?

  Sondazh

  Si ju duket kjo faqe?

  [ 23 ]
  Si ju duket kjo faqe? Vote_lcap5%Si ju duket kjo faqe? Vote_rcap [5%] 
  [ 59 ]
  Si ju duket kjo faqe? Vote_lcap13%Si ju duket kjo faqe? Vote_rcap [13%] 
  [ 190 ]
  Si ju duket kjo faqe? Vote_lcap43%Si ju duket kjo faqe? Vote_rcap [43%] 
  [ 173 ]
  Si ju duket kjo faqe? Vote_lcap39%Si ju duket kjo faqe? Vote_rcap [39%] 

  Totali i votave: 445
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Wed 16 Jan 2008, 03:12

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.

  Ne kete teme qe po hap tani, keni mundesi qe te
  jepni opinionet tuaja ne lidhje me kete faqe...

  Mos nguroni qe te jeni sa me te sinqerte ne opinionet
  tuaja kundrejt ketij forumi.

  Ju faleminderit per mirekuptimin:
  Saimiri...


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Tue 13 Dec 2011, 03:56, edituar 2 herė gjithsej
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Scarface Tue 22 Jan 2008, 05:30

  Ne radhe te pare pershendetje Saimiri.

  Persa i perket opinionit tim ne lidhje me kete faqe eshte:
  Me te vertete e ke ndertuar mjaft bukur permbajtjen e faqes si tek Portali ashtu edhe tek Forumi.
  Normalishte qe nuk eshte nje faqe aq e madhe si disa faqe te tjera, por per mendimin tim edhe keshtu me kaq pune sa ke bere deri me tash eshte e bukur.(normalishte qe mund te behet edhe me e bukur)

  Nejse kaq kisha per tani.

  Shpresoj qe ta besh akoma edhe me te bukur ne vazhdim.

  Me respekt.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Desperado Thu 13 Mar 2008, 23:50

  Pershendetje Saimir.
  Keni bere me te vertete nje pune shume te mire ne kete forum.
  Mbi te gjitha dua te vleresoj iniciativen tuaj qe keni ndermarre
  per ndertimin e ketij forumi qe i'a keni kushtuar fshatit tuaj te lindjes.
  Kam shpresen se keshtu sikurse ia ke nisur do ta besh akoma me te
  madh dhe te pupullarizuar kete forum.

  Me kenaqesi dhe respekt, j'u shpreh komplimentet e mia me te mira
  per punen qe keni bere dhe do te beni ne vazhdim.

  Fat dhe suksese pac pergjithmone ne jete...
  bledar dada
  bledar dada
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 36
  Vendndodhja : italy
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/03/2008
  Humor : simpatic

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bledar dada Sun 16 Mar 2008, 20:36

  hi kusho ē'kemi, te uroj ty dhe stafin guri i bardhe per kete faqe te mrekullueshme te fshatit tone... Cool
  te uroj suksese ne pune dhe ne jete.
  bye
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Mon 17 Mar 2008, 00:39

  bledar dada shkruajti:hi kusho ē'kemi, te uroj ty dhe stafin guri i bardhe per kete faqe te mrekullueshme te fshatit tone... Cool
  te uroj suksese ne pune dhe ne jete.
  bye

  Miredita Bled, dhe te faleminderit per pershendetjen tende te ngrohte.

  Edhe une te uroj ty gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 66
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga shaban cakolli Sat 21 Jun 2008, 22:59

  padyshim unė po shprehu mendimin tim rreth faqes suaj duke e cilėsuar mjaft tė sukseshme,jo sa pėr tė u bėrė ju dėshirėn,por nisur nga ajo qė vizitoj shumė forume tjera,kjo mė duket njė faqe e shkėlqyeshme.Tė gjitha gjinden kėtu,pėr gjitha moshat,secili kėtu e gjenė vetėn,andaj vetėm ju pėrgėzoj duke ju dėshiruar suksese tė njėpasnjėshme.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Sat 21 Jun 2008, 23:35

  shaban cakolli shkruajti:padyshim unė po shprehu mendimin tim rreth faqes suaj duke e cilėsuar mjaft tė sukseshme,jo sa pėr tė u bėrė ju dėshirėn,por nisur nga ajo qė vizitoj shumė forume tjera,kjo mė duket njė faqe e shkėlqyeshme.Tė gjitha gjinden kėtu,pėr gjitha moshat,secili kėtu e gjenė vetėn,andaj vetėm ju pėrgėzoj duke ju dėshiruar suksese tė njėpasnjėshme.

  Pershendetje Shaban dhe te faleminderit shume per fjalet e tua te sinqerta dhe miqesore.
  Shpresojme qe ne vazhdim kjo faqe do te pasurohet akoma me shume, me materiale dhe anetare te ri...


  Sinqerishte:
  Saimiri...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga fjolla-1 Sun 22 Jun 2008, 04:09

  Pershendetje Samir.
  Edhe une jam me mendimet e dhena me lart.Kete faqe e keni rregulluar vertet mire.
  Suksese me tutje.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Sun 22 Jun 2008, 09:48

  fjolla-1 shkruajti:Pershendetje Samir.
  Edhe une jam me mendimet e dhena me lart.Kete faqe e keni rregulluar vertet mire.
  Suksese me tutje.

  Te faleminderit shume Fjolla per vleresimine e faqes dhe te punes sime qe kam bere ne kete faqe.
  Njekohesishte gjej rastin qe te pershendes me gjithe zemer te gjithe anetaret e forumit per punen
  dhe kontributin e dhene ne gjallerimin e kesaj faqeje me materiale nga me te ndryshmet...
  Ju pershendes te gjitheve me perzemersi dhe uroj qe te gjithe sebashku te kalojme momente sa e sa me te kendshme nene shoqerine e forumit dhe te njeri tjetrit po ashtu...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 24 Jun 2008, 23:10

  Pershendetje.
  Personalishte vleresoj ne maksimum punen e bere nga bordi drejtues i kesaj faqeje dhe po ashtu edhe anetaret e tjere per punen dhe kontributin e dhene per pasurimin dhe ecjen perpara te kesaj faqeje...

  Ju uroj te gjitheve pune te mbare dhe suksese te metejshme per permiresimin dhe ngritjen e vazhdueshme te forumit...

  Jam munduar edhe une me aq sa kam pasur mundesi qe te shtoj ndonje material ne forum per pasurimin e tij, por tju them te drejten nuk po me premton shume koha e lire, pasi e kam shume te kufizuar...

  Kalofshi mire te gjithe.

  Me perzemersi: Anxhela-2008...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Scarface Thu 26 Jun 2008, 03:00

  Pershendetje te gjitheve.
  Si Webmaster i kesaj faqeje qe jam, ne radhe te pare do te kisha deshire qe tju falenderoja thelle nga zemra per vleresimet tuaja dhe njekohesishte edhe per punen qe keni beri dhe po vazhdoni te beni per zgjerimin dhe pasurimin e kesaj faqeje me materiale te reja per cdo dite.
  Kam shpresen qe te gjithe sebashku do ta bejme akoma edhe me bukur dhe me te gjere kete faqe.

  Ju uroj gjithe te mirat ne jete dhe pune te mbare.

  Me respekt,
  Webmasteri i faqes: Scarface...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga shpirti_omel Sat 15 Nov 2008, 00:10

  Edhe per mendimin tim faqja eshte e mrekullueshme.

  Sikurse e kish thene edhe nje tjeter parafoles pak me lart, eshte nje faqe fare e thjeshte por qe permban gjera te ndryshme per te gjitha grupmoshat e shoqerise.

  Shpresoj qe keshtu te mbeteni gjithmone.

  Gjithe te mirat nga, shpirti_omel
  Ida Ymeri
  Ida Ymeri
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 38
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : informaticiene
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 10/01/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Ida Ymeri Sun 11 Jan 2009, 00:07

  faqja eshte interesante, une sot p oe shoh per here te pare! ne fakt isha e interdhe arsimit ne Gure te Bardhe por ...
  Gjithsesi eshte nje nisme e kendshme qe meriton komplimenta! byebye
  Ida Ymeri
  Ida Ymeri
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 38
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : informaticiene
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 10/01/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Ida Ymeri Sun 11 Jan 2009, 00:09

  [quote="Ida Ymeri"]faqja eshte interesante, une sot p oe shoh per here te pare! ne fakt isha e interesuar per shkollat e para dhe arsimin ne Gure te Bardhe por ...
  Gjithsesi eshte nje nisme e kendshme qe meriton komplimenta!
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 47
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Paula Tue 27 Jan 2009, 09:33

  Anxhela-2008 shkruajti:Pershendetje.
  Personalishte vleresoj ne maksimum punen e bere nga bordi drejtues i kesaj faqeje dhe po ashtu edhe anetaret e tjere per punen dhe kontributin e dhene per pasurimin dhe ecjen perpara te kesaj faqeje...

  Ju uroj te gjitheve pune te mbare dhe suksese te metejshme per permiresimin dhe ngritjen e vazhdueshme te forumit...

  Jam munduar edhe une me aq sa kam pasur mundesi qe te shtoj ndonje material ne forum per pasurimin e tij, por tju them te drejten nuk po me premton shume koha e lire, pasi e kam shume te kufizuar...

  Kalofshi mire te gjithe.

  Me perzemersi: Anxhela-2008...

  Te njejten gje do t'doja t'thosha edhe une, per kete faqe
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Thu 19 Mar 2009, 19:23

  guri barrdh qfar ndryshimi ka paraja me fallson mund ta xheni
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Scarface Sun 22 Mar 2009, 00:56

  bari ropaj shkruajti:guri barrdh qfar ndryshimi ka paraja me fallson mund ta xheni

  Mund te shpreheni pak me qarte bari, pasi nuk e kam idene se cfare doni te thoni me fjaline me lart?!

  Gjithe te mirat.
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Sun 22 Mar 2009, 11:36

  qka me ba kaloj kohen .dergova kurjozitetin qe antart.ose vizitort.te kan vemendjen.mos te zhgenjehen nga paraja.ose nga jeta fallso e rrenave qe po kalojm.sajmir te falenderoj pr mesazhin.
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Sun 22 Mar 2009, 11:41

  shum bukur e ke bar po puna .qe ke bar.asht e pa ralizuar me jeten ndryshimet jan qdo sekond.fillesa jep deshirat e njeriut.po nismat i ke shum te gucinshme.te falenderoj nga usa
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Tue 24 Mar 2009, 10:53

  sajmir.nga usa.te dergoj urimet si dizajner .shum pun ke bar.po tash po ta vjellin modelin.e del jasht modet .je pragaditur per ndo nje tjeter.dizajner.kujdes se asht poblikua shum guri barrdh.. qdo xha ndryshon. po rrin sikur ka ken.ke dizajn xhana te bukra.po rrugen e vjeter nga rroparti e dejri ne gur te barrdh pse nuk e ke filmua paster.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Wed 25 Mar 2009, 02:52

  Pershendetje bari.
  Persa i perket dizajnit te faqes, me aq sa kam patur mundesine, jam munduar qe ta bej sa me te bukur, por gjithsesi eshte e kuptueshme qe akoma ngelet per te deshiruar. Ndersa per ndonje dizajner tjeter nuk kam menduar dhe ne qofte se mendon ndonje tjeter ta beje, pune te mbare i uroj, pasi gjithsejcili ka preferencat e veta...

  Ndersa per sa iu perket fotografive dhe kualitetit te tyre, me vjen shume keq, por nuk kam patur mundesi me te mira, pasi edhe ato foto qe gjenden tani per tani ne forum, mi kane derguar persona te tjere, se une u bene kohe qe nuk e vizitoj me Gurin e Bardhe, keshtu qe as nuk kam patur rastin te bej edhe fotografi.

  Shpresoj te me kesh kuptuar qarte.

  Sinqerishte: Saimiri...
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Thu 26 Mar 2009, 11:32

  sajmir. mos u keqkupto.merita qe ke bar asht shum e pelqyshme. une e kam simpati per kyt web.por te tregoj se jam nga shkodra.e nuk kam xha me matjan. po rrespekt se jeni ma burra s shkodrant. po kam krye 2 vjet ushtri ne klos ne fshatin fshat.e nuk e humbi rrespektin per ju.kam deshir me vizitua traditat tuaja pa asnje interesim keq bars.po suksese sa ma shum.po me lejuat do ju vizitoj perseri.se punoj shum e me raste sa kam ndonje koh te lir.jet te xhat per gurabarrdhs e per matjan.me respekt nga une personalisht.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 02 Apr 2009, 02:18

  Urime Saimir, per punen dhe iniciativen shembullore qe ke ndermarre per te shpalosur dhe nxjerre ne pah vlerat dhe traditat kulturore te fshatit tend te lindjes.
  Si Matjan qe jam, edhe une kam degjuar shume per kete fshat por qe te jem realist, kurre nuk me eshte dhene mundesia t'a vizitoj kete fshat.

  Gjithsesi edhe njehere urime dhe pune te mbare ne vazhdim.

  Me respekt - Djal~Matjan.
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Thu 02 Apr 2009, 09:03

  sajmir ose stafi drejtus.shum bukur e ke dizajn.po errdhi pranvera do te kesh mundsi ma te bukra sidomos lulet e blinave.besoj se kan qel.shko ne errth cwec se i shef ne dirket ma merr menja.po te fal nderit suksese. mir u paf
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Thu 02 Apr 2009, 09:05

  bari ropaj shkruajti:sajmir ose stafi drejtus.shum bukur e ke dizajn.po errdhi pranvera do te kesh mundsi ma te bukra sidomos lulet e blinave.besoj se kan qel.shko ne errth cwec se i shef ne dirket ma merr menja.po te fal nderit suksese. mir u paf
  Smoking

  Sponsored content


  Si ju duket kjo faqe? Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 02:50