Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+28
Ekonomistja
iliriana
kushtrim
myvela dervishaj
Matilda
Klea@Love
Zog i Shqipes
Griselda
Lavdia
alda
K@LoR5i
Llokumja _19
casanova
Studentja
arben boda
Hena
Djal~Matjan
bari ropaj
Paula
Ida Ymeri
shpirti_omel
Anxhela-2008
fjolla-1
shaban cakolli
bledar dada
Desperado
Scarface
Administratori
32 posters

  Si ju duket kjo faqe?

  Sondazh

  Si ju duket kjo faqe?

  [ 23 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_lcap5%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_rcap [5%] 
  [ 59 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_lcap13%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_rcap [13%] 
  [ 190 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_lcap43%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_rcap [43%] 
  [ 173 ]
  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_lcap39%Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Vote_rcap [39%] 

  Totali i votave: 445
  Hena
  Hena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 42
  Pikėt : 14
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 21/05/2009

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Hena Fri 22 May 2009, 11:33

  Site eshte ne nivel,thjeshtesia mbretron si tek forumet ashtu edhe tek antaret,me pelqen si nisme.
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga bari ropaj Fri 22 May 2009, 21:49

  bukur bukur sajmir.po nuk kemi koh me hy ne internet.shikjom parat perparat ma par se internetin.po gurin e barrdh e njof edhe fshatin fshat.edhe klosin.per mua asht siperfaqja ma e madhe e globit.po mori edhe tiranen. sajmir me parat si e ke punen
  arben boda
  arben boda
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 41
  Vendndodhja : EU
  Profesioni : INXHINIER MEKANIK
  Pikėt : 1
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga arben boda Sun 09 Aug 2009, 11:19

  interesante!
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 32
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Studentja Thu 26 Nov 2009, 01:32

  Per mendimin tim eshte nje faqe e ndertuar mjaft thjesht dhe pa shume nderlikacione te njepasnjeshme qe te marrin mendjen dhe te lodhin kot se koti.
  Personalishte e pelqej shume, uroj qe te njejten gje te mendojne edhe te tjeret.
  casanova
  casanova
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ne botėn e ēudirave
  Profesioni : as vetė se di
  Pikėt : 47
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/02/2010

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga casanova Wed 17 Feb 2010, 21:48

  i shkelqyer bravo sot po e shikoj per here te pare dhe me pelqeu ju uroj gjithe te mirat.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 31
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Llokumja _19 Tue 30 Mar 2010, 03:10

  Per Fillim Shume e miree
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 38
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga K@LoR5i Wed 19 May 2010, 22:31

  Nuk e di, mbase me duket vetem mua keshtu, por ne kete faqe ka nje thjeshtesi shume te theksuar (qe une per vete e pelqej jashte mase) si ne dizajnim, por ashtu edhe ndermjet anetareve dhe diskutimeve te tyre. Me aq sa kam vene re, nuk ka tejkalime te cilat shpeshhere jane te pavlera...

  Une keshtu mendoj.

  Kalofshi mire dhe mbi te gjitha uroj qe te vazhdoni edhe me tutje keshtu sikurse ia keni nisur.

  Respekte nga une.
  alda
  alda
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 44
  Mosha : 38
  Vendndodhja : maqedoni(per momentin)
  Profesioni : studente e gj.angleze)
  Pikėt : 153
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 17/05/2010
  Hobi : --te shruaj poezi sepse aty e gjej veten se kush jame ne realitet...
  --te lexoj
  --shopping

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty ju pergezoj ...alda

  Mesazh nga alda Thu 20 May 2010, 10:26

  Pik se pari te falenderoj qe na dhe mundesin qe ta gjysmen e zbrastis shpirterore ta gjejm te kjo faqe sepse eshte nje forum ne te cilm si une po dhe shume antar te tjere mund te shprehim apo te gjejm veten...eshte nje ide shume e qelluar nga ana Juaj per te bere dicka si kjo se na lejoni te nderlidhim ndjenjat,emocionet dhe cdo gje qe na mungon.
  Ndoshta ju duket disi e pakuptimte por ne kete faqe une kam shprehur ndjenjat e poezis time ,ndjenja qe une si kam shprehur me pare dhe per kete arsye te falenderoj qe na dhe mundesine te gjejm veten ne kete shqiperi te vogel ta quaj,na dhe mundesin te shprehim ate qe nuk mund ta shprehim me goje,na dhe mundesin te gjejm eqetesin enen vargjet e shume antarve,na jep me shum einspirim per te bere poezi...


  me gjith respectin per forumin dhe antaret
  ALDA PERA
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Vizitor Mon 24 May 2010, 01:48

  pershendetje te gjithve edhe mua kjo faqe me duket e shkelqyer eshte nje faqe e qelluar suksese edhe me tutje
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 44
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Lavdia Sat 29 May 2010, 22:45

  Shume e bukur dhe pa komplikime, gje qe me terheq me shume.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 22 Jul 2010, 00:40

  faqe e shkelqyeshme,vetem sikur kerkon mundesite tona per te e bere edhe me te mire me pune te paepur
  Griselda
  Griselda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 36
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Griselda Tue 28 Sep 2010, 00:34

  Urime dhe suksese te metejshme ne vazhdim...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Zog i Shqipes Tue 02 Nov 2010, 01:56

  Vec vazhdoni keshtu....
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Klea@Love Sun 07 Nov 2010, 11:40

  Facia eshte bukur po ka nje problem ne portal kush e shikon me enternet exsplorer i del portali jasht masave po ashtu me googel edhe motivi sepse del ashtu eshte fotoja ne portal qe duhet zvogluar ...sepse permasat e portalit i ka 90 edhe duhen te jene 95 Very Happy
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 39
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Matilda Mon 21 Feb 2011, 09:17

  Shkelqyeshem...
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 71
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga myvela dervishaj Wed 02 Mar 2011, 07:10

  Saimir ,a mund te percjell une disa nga pikturat e mia?????????
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Administratori Thu 03 Mar 2011, 02:47

  myvela dervishaj shkruajti:Saimir ,a mund te percjell une disa nga pikturat e mia?????????

  Si jo?!
  Edhe ti mundesh qe t'i percjellesh te tuat piktura ketu ne forum,
  madje kjo do te jete nje kenaqesi e vecante per ne ketu, qe perkrah
  vargjeve te tua te thurura me mallengjim te shohim edhe pikturat
  qe jam i sigurte se edhe ato do te jene mjaft te bukura.
  Mundesh te hapesh nje teme te vecante dhe ne te postosh vetem
  pikturat e tua...

  Sinqerishte me shume rrespekt:
  Saimiri...
  myvela dervishaj
  myvela dervishaj
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 100
  Mosha : 71
  Vendndodhja : FiladelfiaU.S.A.
  Profesioni : piktore
  Pikėt : 309
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 19/04/2010
  Hobi : piktura, poezia, libri.
  Me pelqejne lulet, kafshet sidomos macet, kuajt,me pelqen gjeli kengetar qe ben zgjimin c'do mengjez,natyra,ujevarat.
  Humor : humor shkodran

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga myvela dervishaj Fri 04 Mar 2011, 11:42

  Faqja e ketij forumi, eshte ekselent, shume e afruar me dashamire, me artedashes,me atdhetare.
  sinqerisht shume e dashur, dhe mikepritese.
  uroj Saimirin dhe stafin suksese ne vazhdim te kesaj faqejeje te kendeshme.Ketu bejme muhabet, shaka. dhe qajme hallet me teper ne te merguarit. bouquet
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Tue 08 Mar 2011, 08:25

  faqja esht e shkelqyshem sepse ka administrator ashtu te mir
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga iliriana Wed 09 Mar 2011, 17:22

  Faqe qe me ka lene shume pershtypje mira dmth jeni mrekullueshem paskeni staf mire dhe suksese per ju
  Ekonomistja
  Ekonomistja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 38
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Ekonomistja Mon 14 Mar 2011, 13:42

  Faqe shume e bukur dhe shume e thjeshte ne gjithshka, ndaj kjo gje me terhoqi me shume qe te regjistroheshe ketu.
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Tue 15 Mar 2011, 05:00

  kjo faqe esht shum e mir ka tema te arsyshme
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga iliriana Mon 21 Mar 2011, 16:21

  Medoj qe ka fryme te harmonishme tema me vend debate poashtu me etike andaj suksese dhe pune mbare
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 44
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga kushtrim Tue 22 Mar 2011, 04:55

  shum e mir mua me pelqen shum
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 30
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga iliriana Tue 22 Mar 2011, 06:37

  Shume bukur suksese!!!!!!

  Sponsored content


  Si ju duket kjo faqe? - Faqe 2 Empty Re: Si ju duket kjo faqe?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:40