Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Valle burrash Gurabardhese...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Valle burrash Gurabardhese... Empty Valle burrash Gurabardhese...

  Mesazh nga Administratori Wed 12 Mar 2008, 10:48

  Pershendetje te nderuar miq dhe anetare te ketij forumi.
  Vidioja qe do te shihni me poshte eshte nje vidio fare e shkurter,
  valleje burresh Gurabardhese...
  (Tju them te drejten e gjeta rastesishte ne internet dhe e vendosa ketu.)

  Gjurrsi
  Gjurrsi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 32
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/06/2009

  Valle burrash Gurabardhese... Empty Re: Valle burrash Gurabardhese...

  Mesazh nga Gjurrsi Wed 24 Jun 2009, 09:07

  o birazer valle dyshe burrash nuk ka guri bardh por jan duke e kercyar burra te gurit te bardh amir 1 valle grash ka guri bardh dhe ajo quhet valle e kenduar Very Happy ate qe ke tek dasma gurabardhse lene iher se dhe ajo se ka titullin ashtu se nuk eshte ber ne gur te bardh Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Valle burrash Gurabardhese... Empty Re: Valle burrash Gurabardhese...

  Mesazh nga Administratori Mon 13 Jul 2009, 23:05

  Gjurrsi shkruajti:o birazer valle dyshe burrash nuk ka guri bardh por jan duke e kercyar burra te gurit te bardh amir 1 valle grash ka guri bardh dhe ajo quhet valle e kenduar Very Happy ate qe ke tek dasma gurabardhse lene iher se dhe ajo se ka titullin ashtu se nuk eshte ber ne gur te bardh Very Happy

  Valle Burrash Gurabardhese eshte, o figure, se nuk ka mundesi te jete Gjurrse apo jo?
  Pastaj kur flasim per valle dyshe burrash, ka shume te tilla dhe sejcila kercehet me ritme dhe menyra te ndryshme dhe kjo varet nga nje krahine ne tjetren.

  Sa per vidion me lart, eshte me motivet dhe ritmet e kercimit qe kercehet ne Gur te Bardhe.

  Pastaj ne qofte se ti ke deshire, qe te krahasosh Gurin e Bardhe me Gjurren apo me ndonje fshat tjeter ne rrethin e Matit (cilindo fshat), beje nje gje te tille dhe shihe njehere ndryshimin mes tyre dhe Gurit te Bardhe...

  Besoj se mjafton me kaq.
  LOL

  Sponsored content


  Valle burrash Gurabardhese... Empty Re: Valle burrash Gurabardhese...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:37