Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Lavdrim xira
Odeta
adi
Desperado
Scarface
Gurabardhesi
shaban cakolli
Administratori
12 posters

  Fotografi nga Guri Bardhė

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 11 Sep 2008, 01:55

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Guri_b28
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 11 Sep 2008, 01:56

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Guri_b29
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 11 Sep 2008, 01:57

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Guri_b30
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 11 Sep 2008, 01:58

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Guri_b31
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Odeta Fri 10 Oct 2008, 01:51

  Pershendetje Saimiri.

  Urime per fotot e sjellura ne forum.

  Vetem vazhdo sikurse i'a ke nisur se mjaft bukur po shkon.

  Me knaqesi, Odeta.
  Lavdrim xira
  Lavdrim xira
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 24
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : Ing
  Pikėt : 49
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 14/10/2008
  Humor : ok

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Lavdrim xira Tue 14 Oct 2008, 18:59

  Miresejugjta Une quhem Lavdrim xira dhe sapo u rregjistrova ne forumin tuaj shpresoj te jem i mirepritur jam 25 vjec dhe jetoj ne tirane.Isha shume i interesuar per permbajtjen dhe antaret e ketij forumi qe jane te mbrekullueshem.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Tigri Mon 10 Nov 2008, 00:47

  Pershendetje dhe urime per iniciativen dhe punen e dhene per disponim te ketij forumi.

  Shpresoj qe te vahdoni keshtu sikurse ia keni nisur me fotografite, sepse po me pelqejne shume.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sun 11 Jan 2009, 00:26

  Pershendetje Odeta, Lavdrim Xira dhe Tigri.
  Ju falenderoj qe te treve nga zemra per komplimentet dhe njekohesishte edhe per kontributin e dhene me punen tuaj ne zgjerimin e metejshem te ketij forumi.

  Ju deshiroj gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  bari ropaj
  bari ropaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 15
  Mosha : 51
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 14/03/2009

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga bari ropaj Mon 18 May 2009, 21:46

  do jen pjek arrat .blinat do te ken Qel.a qka do tjet sylja duke ba.kosit bar.a gura barrdh gura barrdhs.me paran mir je.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Vizitor Mon 01 Feb 2010, 23:51

  fotografitė janė vėrtetė njė koloritė i pasur i kėtij fshati, dhe fakti se janė bėrė me njė pėrkushtim tė madh, na bėnė tė ndjehemi shumė krenar se edhe pėrbashkėsia e kėtij forumi e ka imazhin e njė vendi qė ka gurė dhe shkėmbinj tė bardhė, sepse bukolika fshatareske e zbulon njė butėsi qė tė pėrvehtėson. zakonisht fshati ka gurė dhe natyrė tė paprekur, por kjo nuk jep pėrshtypje se ka njė ngurtėsi tė tillė, por zbulon efekte tė njė kopshti me lulishte dhe hap petalet pėr tu shijuar me ngrohtėsinė mė tė thellė tė zemrės...saimiri e ka njė kreativitet pėr tė na dhuruar episode tė njė shėndritje paksa tė ngjyrave tė buta, por duke theksuar njė ngashėrim dhe nxitje tė dukurive tė pastra, jo duke na imponuar me ngjyra tė theksuara, por duke dalė me njė imazh real dhe tė zakonshėm. kisha dėshirė qė secili tė provokohet nė kėto motive, dhe tė na provojnė eksperimente tė fotografive tė vendbanimeve tė tyre...jo pėrasgjė tjetėr por, duke njohur vendbanimet, njohim njėri-tjetrin dhe ofrojmė shtėpitė tona dhe ndoshta mund tė hetojmė tė jemi sa afėr, dhe fotografitė mund tė jenė si njė gurthemeli i fortė pėr tu ngjeshur radhėt dhe pėr tu ndjerė si njė trup i pėrbashkėt. Pėr shumė herė, pėrshėndesė Saimirin, dhe shokėt e tij, qė na dhurojnė idile fshatareske...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 02 Feb 2010, 00:00

  Edhe une te pershendes ty thelle nga zemra i nderuar Raif, dhe me behet shum qejfi qe fotot e mesiperme te fshatit Guri Bardhe te kane pelqyer. Te uroj gjithe te mirat ne jete dhe familje.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Marsela Sun 07 Feb 2010, 11:09

  Urime per temen dhe fotografite e postuara ne forum.
  Ju uroj suskese te metejshme dhe pune te mbare ne vazhdim.

  me respekt nga Marsela.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 03 Apr 2010, 01:05

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 3210
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:43

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 P4170011
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:43

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 1610
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:44

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 1710
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:45

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 2710
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:45

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 4110
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:46

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 50_bmp10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:47

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 P4170012
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Tue 13 Sep 2011, 03:49

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 5910
  bardhoku
  bardhoku
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 40
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/07/2011

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga bardhoku Sat 15 Oct 2011, 23:02

  Nuk kam asnje lidhje me gurin e bardhe por me pelqejne disa zakone dhe tradita te atyre vendeve,dhe ne kete forum kam hyre nje dite rastesisht dhe me pelqeu shum, prandaj qe ate dite u bera pjestar i ketij forumi, dhe per rastesi me nje shokun tim gjate nje bisede per prejardhet e vjetera te te tonave, me thote qe prejardhjen e vjeter e kam nga guri i bardhe dhe me shpjegon se ku i bie, por une nepermjet njohjes nga interneti i dhashe me shume informacion qe ai dinte deri ne ato momente,prandaj kam kenaqesine e te qenurit anetar i ketij forumi ,pershendetje te gjithve.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Mon 24 Oct 2011, 21:58

  bardhoku shkruajti:Nuk kam asnje lidhje me gurin e bardhe por me pelqejne disa zakone dhe tradita te atyre vendeve,dhe ne kete forum kam hyre nje dite rastesisht dhe me pelqeu shum, prandaj qe ate dite u bera pjestar i ketij forumi, dhe per rastesi me nje shokun tim gjate nje bisede per prejardhet e vjetera te te tonave, me thote qe prejardhjen e vjeter e kam nga guri i bardhe dhe me shpjegon se ku i bie, por une nepermjet njohjes nga interneti i dhashe me shume informacion qe ai dinte deri ne ato momente,prandaj kam kenaqesine e te qenurit anetar i ketij forumi ,pershendetje te gjithve.

  Te faleminderit i nderuar per komplimentet.
  Mire se vjen ne mesin tone dhe uroj qe te kalosh caste sa me te bukura ketu me ne.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 12 Jan 2012, 01:21

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 70887410
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 12 Jan 2012, 01:22

  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 4510

  Sponsored content


  Fotografi nga Guri Bardhė - Faqe 3 Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:41