Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+8
Lavdrim xira
Odeta
adi
Desperado
Scarface
Gurabardhesi
shaban cakolli
Administratori
12 posters

  Fotografi nga Guri Bardhė

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Aug 2007, 01:06

  Pėrshėndetje tė gjithėve pa pėrjashtim:

  Sikurse mund ta kuptoni edhe nga vetė domethėnia e kėsaj teme, kėtu do tė keni mundėsinė qė tė shihni dhe tė vendosni fotografi tė fshatit Guri Bardhė....

  Unė j'u uroj shikim tė kėndshėm tė fotografive ne vazhdim...

  Me respekt pėr ju:
  Saimiri...


  Edituar pėr herė tė fundit nga Saimiri nė Wed 07 Dec 2011, 23:49, edituar 2 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Aug 2007, 01:13

  Kjo ėshtė njė fotografi e marrė nė Gusht tė vitit 2005, nga vendi i quajtur '' Qafa e Kuzaratit ''...

  Fotografi nga Guri Bardhė Guri_b11
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 26 Aug 2007, 20:54

  GURI I BARDHE
  Vend i mrekullive dhe parajses shqiptare,sa po e kam lakmi.Te lumte ju qe e keni.Vend per te e deshiruar.
  Etrashegofshi me gjitha te mirat.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Mon 27 Aug 2007, 01:40

  shaban cakolli shkruajti:GURI I BARDHE
  Vend i mrekullive dhe parajses shqiptare,sa po e kam lakmi.Te lumte ju qe e keni.Vend per te e deshiruar.
  Etrashegofshi me gjitha te mirat.

  Faleminderit Shaban dhe qofsh i nderuar dhe i respektuar...
  Mbi tė gjitha, do tė doja tė tė bėja tė ditur diēka:
  Pėr momentin, fotografitė qė ndodhen nė forum, janė shumė tė pakta,
  pėr arsye se u bėnė njė periudhė e gjatė disa vjeēare, qė nuk e kam patur
  mundėsinė qė tė shkoj e ta vizitoj fshatin tim tė lindjes e tė bėj disa
  fotografi tė posaēme pėr ti publikuar nė forum.
  Por ju premtoj se shumė shpejt, do tė gjeni mė shumė foto tė tjera
  tė kėtij fshati kėtu nė forum, pasi i'a kam porositur njė shokut tim qė
  shkon pėr ē'do vit nė shqipėri dhe shpresoj se fototgrafi tė tjera do tė mė vijnė shumė shpejt...

  Gjithė tė mirat nė jetė.

  Sinqerishtė nga:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 00:42

  Pershendetje te gjitheve pa perjashtim.
  Ashtu sikurse ju pata premtuar, qe shume shpejt do te vendosja
  fotografi te reja te fshatit Guri Bardhe, ne forum, tashme koha erdhi
  dhe fotografite po i publikoj ne forum, per kenaqesine tuaj...

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat 15 Sep 2007, 22:44, edituar 1 herė gjithsej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:46

  Fotografi nga Guri Bardhė A11
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:47

  Fotografi nga Guri Bardhė B10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:49

  Fotografi nga Guri Bardhė C10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:50

  Fotografi nga Guri Bardhė D10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:53

  Fotografi nga Guri Bardhė E10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:56

  Fotografi nga Guri Bardhė F10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:58

  Fotografi nga Guri Bardhė G10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 10:59

  Fotografi nga Guri Bardhė H10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 11:03

  Fotografi nga Guri Bardhė I10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 11:05

  Fotografi nga Guri Bardhė K10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 11:07

  Fotografi nga Guri Bardhė L10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Sat 15 Sep 2007, 11:08

  Fotografi nga Guri Bardhė M10
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Gurabardhesi Tue 15 Jan 2008, 02:32

  Pershendetje Saimir dhe urime per temen dhe fotot e fshatit Guri Bardhe qe ke sjelle ne kete forum.

  Ide shume e mire edhe kjo e fotove.

  Shpresoj qe do te sjellesh edhe foto te tjera nga fshati ne kete teme.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 17 Jan 2008, 02:56

  Gurabardhesi shkruajti:Pershendetje Saimir dhe urime per temen dhe fotot e fshatit Guri Bardhe qe ke sjelle ne kete forum.

  Ide shume e mire edhe kjo e fotove.

  Shpresoj qe do te sjellesh edhe foto te tjera nga fshati ne kete teme.

  Pershendetje dhe te faleminderit patriot per fjalet e embla.

  Jam munduar disi qe te sjell disa imazhe nga fshati ne kete
  forum, por gjithsesi do te bej edhe me shume qe te sjell edhe
  te tjera foto nga fshati ne te ardhmen...

  Gjithe te mirat.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Scarface Tue 22 Jan 2008, 05:23

  Urime Saimir per fotografite e fshatit.

  Shpresojme qe te vendosesh edhe te tjera foto ne te ardhmen...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Thu 31 Jan 2008, 02:53

  Scarface shkruajti:Urime Saimir per fotografite e fshatit.

  Shpresojme qe te vendosesh edhe te tjera foto ne te ardhmen...

  Faleminderit edhe prej teje Scarface dhe te jap fjalen qe do te vendos edhe te tjera fotografi te fshatit ne kete forum, sa te me biene ne dore.

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Desperado Thu 13 Mar 2008, 23:58

  Te lumte Saimir, te lumte.
  Me te vertete ke nje vullnet shume te madh te mbushur me patriotizem dhe dashuri per fshatin tend te lidjes, gje te cilen e nxjerr ne pah shume qarte puna jote qe ke bere ne kete forum.
  Gjithashtu edhe fotografite e fshatit tuaj me pelqyen shume, packa se ishin te marra disi larg, prape se prape nuk e humbin bukurine e fshatit, perkundrazi e zbukurojne akoma edhe me shume...

  Shpresojme qe ne te ardhmen, ku do qe te te jepet mundesia, te vendosesh edhe foto te tjera nga Guri Bardhe ketu ne forum.

  Gjithe te mirat i nderuar Saimiri...
  adi
  adi
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 35
  Vendndodhja : diku ne hene
  Profesioni : student
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 27/07/2008
  Humor : rrofte shqiperia e bashkuar

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty pershendetije

  Mesazh nga adi Sun 27 Jul 2008, 07:16

  Ju pershendes fillimisht Saimir...
  Jam nje antare nga guri i bardhe... Familija HOXHA.....
  Dhe po shikoja foto, dhe jane i cike te vijetra megjithate jan shum te bukura complimenti,
  edhe mesezhet qe thonin per disa fote te tjera. Po nuk pate mundesi ti me bere disa te tijera po deshe te dergoj une disa mabs nje muje nga shtatori mesaktesi......
  dhe shum shum falimiderit qe ke bere nje furum te gurit bardhe..
  ah ajo video valle burash Gurabardhese eshte e imia do te nziere edhe dasmen e gurit bardhe po te interesoj .....
  GJITHE TE MIRAT....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Mon 28 Jul 2008, 22:17

  adi shkruajti:Ju pershendes fillimisht Saimir...
  Jam nje antare nga guri i bardhe... Familija HOXHA.....
  Dhe po shikoja foto, dhe jane i cike te vijetra megjithate jan shum te bukura complimenti,
  edhe mesezhet qe thonin per disa fote te tjera. Po nuk pate mundesi ti me bere disa te tijera po deshe te dergoj une disa mabs nje muje nga shtatori mesaktesi......
  dhe shum shum falimiderit qe ke bere nje furum te gurit bardhe..
  ah ajo video valle burash Gurabardhese eshte e imia do te nziere edhe dasmen e gurit bardhe po te interesoj .....
  GJITHE TE MIRAT....

  Pershendetje Adi dhe mire se erdhe ne forum.
  Eshte e vertete qe fotot qe ndodhen aktualishte ne forum jane pak si te vjetra, por ngaqe nuk me gjendeshin te tjera me te reja, isha i detyruar qe te vendosja keto.
  Gjithsesi une kam bere edhe nje njoftim tek kendi i njoftimeve ne forum, per personat qe jane nga Guri Bardhe dhe nese mund te me dergojne ndonje foto te fshatit apo ndonje material tjeter interesant.
  Meqe ti e paske marre iniciativen qe te me dergosh foto te reja te fshatit, do te te jem shume mirenjohes ne qofte se e ben te mundur kete ndihme...

  Te faleminderit dhe ia kalofsh mire...

  Sinqerishte:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Administratori Mon 28 Jul 2008, 22:22

  Fotografi nga Guri Bardhė 1310_800x600

  Sponsored content


  Fotografi nga Guri Bardhė Empty Re: Fotografi nga Guri Bardhė

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 15 Jun 2024, 13:27