Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  yllihoxha
  yllihoxha
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 50
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/09/2012

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga yllihoxha Fri 28 Sep 2012, 00:46

  Administratorit, ose Bordit qe eshte kujtuar per Gurin e Bardhe, i uroj pune te mbare dhe gjithe te mirat. E marr me mend se so te jeni larg vendlindjes Tuaj, diku ne ato vende te cilat u detyruam t'i njohim per arsye te varferise tone. Edhe njehere ju uroj pune te mbare dhe gjithe te mirat kudo qe jeni.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 21:53

  edhe nė imazhe dimri fshati reflekton bukuri dhe hijeshi idilike e pastorale
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 23:19

  cilės komunė i takon ky fshat ???
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor


  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga Vizitor Fri 08 Feb 2013, 23:22

  fshat i vogėl me njė poezi tė kėndshem autoktone..sikur derdhė poezi tė bukur..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 13 Mar 2018, 21:12

  ėshtė[ njė fshat shumė i bukur, por a nuk janė tė gjithė fshtarat tona me njė bukuri tė veēantė, vetėm duhet ti vizitojmė mė shpesh, sidomos vendlindjet tona..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 13 Mar 2018, 21:13

  afėr cilit qytet ndodhet Gurabardhi, nuk mė kujtohet saktė..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 13 Mar 2018, 21:15

  duhet tė kemi njė dashuri tė veēant ndaj fshtarave tona, jemi lindur dhe kemi ardhur nga ajo natyre e mrekullueshme..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 13 Mar 2018, 21:16

  duhet tė japim sa mė shumė foto tė bukura dhe porosi nga fshatrat. Pėr ti joshur njeėrzit ti vizitojnė sa mė shpesh ato dhe tė kėnaqen nė bukuritė e tyre..
  raifkashtanjeva
  raifkashtanjeva
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 229
  Mosha : 64
  Vendndodhja : Ferizaj
  Profesioni : interpret-pėrkthyes
  Pikėt : 679
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 24/02/2018
  Hobi : aktiviteteet sportive dhe frwkuentimi i lojėrave sportive, koncerteve dhe festivaleve

  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga raifkashtanjeva Tue 13 Mar 2018, 21:18

  Unė jam nga njė fshaat i mirė malor SOJEVĖ, dhe sa herė zbres aty mė duket se Ferizaj, ėshtė qytet qė vetėm ka gumzhimė dhe erė karburantesh, kurse fshati im derdhė plot aromė dhe pranverė tėbukur cicėrrimash dhe gjelbėrimesh

  Sponsored content


  Guri i Bardhe ne Dimer (Foto) - Faqe 3 Empty Re: Guri i Bardhe ne Dimer (Foto)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 26 Jul 2024, 02:42