Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Empty Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Mesazh nga Administratori Tue 18 Sep 2007, 08:44

  Pėrshėndetje tė gjithėve:

  Nė kėtė temė, ėshtė vendi i pėrshtatshėm t'ju tregoni tė tjerėve se ē'farė emri do tė kishit dėshirė qė t'i vini djalit apo vajzės suaj...

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Empty Re: Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 28 Sep 2007, 00:25

  Une kam vetem nje djal,ai quhet Besim,sikur te kisha edhe nje tjeter do te e emeroja Alban.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Empty Re: Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Mesazh nga Administratori Fri 28 Sep 2007, 01:43

  shaban cakolli shkruajti:Une kam vetem nje djal,ai quhet Besim,sikur te kisha edhe nje tjeter do te e emeroja Alban.

  Shume i bukur emri i djalit tuaj dhe t'a gezoje.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Empty Re: Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 May 2012, 08:10

  vajza sofia
  djali thomas...

  Sponsored content

  Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? Empty Re: Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 02:16