Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar Sat 05 Dec 2009, 02:00

  Te gjithe e dini dhe besoj se nuk eshte nevoja per shpjegime te metejshme, se cdo femije nis te ece nga mosha 1.5 - 2 vjecare.

  Pra edhe pyetja ime se ne cfare moshe keni filluar ju te ecni.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Re: Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga Desperado Mon 07 Dec 2009, 09:35

  Une per vete nuk mbaj mend asgje se kur kam nisur te eci, por me kane thene prinderit, qe kam filluar qe 18 muajsh.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Re: Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 02:18

  As une se mbaj mend, por do e pyes mamin, mbase ajo e di... Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Icon_bounce


  ________________________________
  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Re: Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:08

  S'e di ju betohem. Hahahahaaa
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Re: Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga Vizitor Mon 21 May 2012, 08:11

  se di

  Sponsored content

  Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! Empty Re: Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:33