Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Fotografi Femijesh te vegjel...

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga SyKaltra Fri 26 Sep 2008, 09:43

  Pershendetje Desperado, Odeta dhe Daniela per fotot e mrekullueshme te ketyre engjujve te vegjel qe keni vendosur ketu.

  Shpresoj qe te sillni edhe te tjera foto te bukura si keto ne forum.


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Text_150
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Paula Thu 05 Feb 2009, 10:54

  Shume t'bukura fotot e postuara me lart, vetem vazhdoni keshtu
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Desperado Sat 01 Aug 2009, 21:55

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 65681885_08c5b404a1_m


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Desperado Sat 01 Aug 2009, 21:56

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 P9014698e


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Desperado Sat 01 Aug 2009, 21:57

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Children13


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Desperado Sat 01 Aug 2009, 21:58

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Children10


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Daniela Tue 24 Nov 2009, 08:52

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 11image


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 478f843eb50393eb697b0b8
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Daniela Tue 24 Nov 2009, 08:54

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 24022-bigthumbnail


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 478f843eb50393eb697b0b8
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar Sat 05 Dec 2009, 02:01

  Urime te gjithe juve anetare te nderuar qe keni postuar keto foto kaq te bukura ketu.
  Jane me te vertete shume shume te bukura.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Odeta Thu 28 Jan 2010, 00:41

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Baby-eyes1


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Odeta Thu 28 Jan 2010, 00:43

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 2407011881_3bfccff3a4


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Odeta Thu 28 Jan 2010, 00:44

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 2127417915_7a8a63f0ba


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 36
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Marsela Sun 07 Feb 2010, 11:30

  Shume shume te bukura fotot me lart.
  Urime per to dhe suksese ne postimin e te tjerave ne vazhdim.
  Elena
  Elena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 34
  Pikėt : 35
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/03/2009

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Elena Fri 10 Sep 2010, 11:20

  Teper magjepsese fotot e mesiperme.
  chantal_12345_
  chantal_12345_
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Greqi
  Profesioni : student
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/07/2011

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga chantal_12345_ Thu 14 Jul 2011, 05:19

  sa te bukura fotot blush
  zogi
  zogi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 52
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/11/2011

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga zogi Wed 11 Jan 2012, 10:04

  kjo ėshtė vajza ime
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:01

  Vertet te mrekullueshen.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Administratori Sat 05 May 2012, 11:22

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Bebe10


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Administratori Sat 05 May 2012, 11:23

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Bebe11


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Administratori Sat 05 May 2012, 11:24

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Bebe12


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Administratori Sat 05 May 2012, 11:25

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Bebe13


  ________________________________
  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Pictur10

  Sponsored content

  Fotografi Femijesh te vegjel... - Faqe 2 Empty Re: Fotografi Femijesh te vegjel...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 02:11