Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Daniela Wed 08 Apr 2009, 03:04

  Ne qofte se do te ju jepej rasti ne jete, qe te ktheheshit edhe njehere ne moshen e femijerise, a do te kishit deshire ta shfrytezonit kete rast dhe te beheshit edhe njehere femije?!

  Kalofshi mire


  ________________________________
  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Daniela Wed 08 Apr 2009, 03:04

  Une personalishte do te kisha shume deshire ta beja nje gje te tille.


  ________________________________
  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Alma Mon 27 Jul 2009, 07:46

  Nuk e di, edhe mbase, por jo femije i vogel fare (bebe)... mbase nja 10 - 12 vjec do me pelqente.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Administratori Wed 26 Aug 2009, 01:58

  Me thene te drejten, me dy mendje e kam.


  ________________________________
  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Pictur10
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar Sat 05 Dec 2009, 01:56

  Shume deshire do te kisha.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Anduena01 Fri 02 Apr 2010, 00:49

  Po
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 43
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga mirela ela Mon 07 Jun 2010, 04:54

  Jo.
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 34
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Arta1 Sun 05 Sep 2010, 12:27

  Po do te kisha deshire, ti rikthehesha edhe njehere asaj kohe dhe asaj moshe te pafajshme...
  Elena
  Elena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 34
  Pikėt : 35
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/03/2009

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Elena Fri 10 Sep 2010, 11:20

  Se di, sjam e sigurt.
  Griselda
  Griselda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 34
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Griselda Tue 28 Sep 2010, 00:38

  Mbase po.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:04

  Po. Madje shume shume deshire kam.

  Sponsored content

  Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! Empty Re: Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:54