Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 34
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Arta1 Sun 05 Sep 2010, 12:28

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 34
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Arta1 Sun 05 Sep 2010, 12:28

  Une do te kisha shume deshire qe femijen e pare ta kisha vajze.
  Elena
  Elena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 34
  Pikėt : 35
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/03/2009

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Elena Fri 10 Sep 2010, 11:19

  Do te kisha deshire ta kisha djale te paren femij.
  Griselda
  Griselda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 34
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Griselda Tue 28 Sep 2010, 00:39

  Djal.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Administratori Sun 27 Feb 2011, 01:02

  Djal do te kisha deshire edhe une t'a kisha femijen e pare.


  ________________________________
  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga megan Sun 27 Feb 2011, 03:59

  Vajze
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:06

  C'fare te ma fale zoti.

  Sponsored content

  Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! Empty Re: Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:01