Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Administratori Sun 19 Aug 2007, 02:34

  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Sikurse j'u len tė kuptoni, edhe vetė tema, nė tė cilėn ndodheni aktualishtė, kėtu mund tė tregoni, s ē'farė kishit dėshirė tė bėheshit kur ishit ende tė vegjėl?

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Pictur10
  ardiani12
  ardiani12
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 44
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/08/2007

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga ardiani12 Sun 19 Aug 2007, 06:57

  gjinekolog por nuk e di pse nuk u bera
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Administratori Sun 19 Aug 2007, 09:05

  Ne radhe te pare, pershendetje.

  Te them te drejten me pelqen ideja qe paske patur dhe ne te njejten kohe me vjen keq qe nuk qenke bere...


  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga shaban cakolli Wed 29 Aug 2007, 05:40

  Ate qe synonim e beme,por pushteti sllav na deboi nga puna,emigruam dhe profesionet na i mori mergimi.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Administratori Wed 29 Aug 2007, 07:17

  Cfare t'i bejme?!
  Fati eshte gje e fshehur dhe nuk i dihet se si i vjen ne jete...


  ________________________________
  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Odeta Tue 19 Feb 2008, 02:02

  Pershendetje dhe urime per temen.

  T'ju them te drejten kur isha e vogel kisha shume deshire qe te behesha aktore, por ce do qe jo gjithmone i'a arrijme qellimeve dhe endrrave qe kemi...

  Kalofshi mire...


  ________________________________
  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? ILoveYouAnimRvText
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga shaban cakolli Sat 22 Mar 2008, 06:33

  te shtish ne mendje keto deshira do te mallengjehesh patjeter,por une per vete ato deshira i pata humbur,me ndrydhi okupimi,dhe nuk me mbeti rruge tjeter pos mergimit,pra dhimbje qe nuk me le te qete.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Anxhela-2008 Mon 12 May 2008, 08:34

  Kur isha femije gjithmone enderroja qe te behesha Doktoreshe dhe te ndihmoj njerezit per t'u sheruar, por pasoja te ndryshme perfundova Mesuese...
  Gjithsesi edhe kjo me gezon, pasi prape se prape jam ne ndihme te njerezve.

  Sponsored content

  Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? Empty Re: Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:18