Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Empty Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Mesazh nga Administratori Sun 19 Aug 2007, 02:40

  Pėrshėndetje tė gjithėve.
  Pa diskutim, qė sejcili nga ne, ka kujtime te mira dhe tė kėqija nga mosha fėmijėrore, dhe kjo ėshtė mėse normale pėr kėdo.

  Por nė kėtė temė, do tė diskutojmė vetėm kujtimet e bukura dhe mbresėlėnėse...

  Ndaj nė qoftė se kujtoni ndonjė tė tillė, keni rastin e mundshėm qė ta ndani sėbashku me anėtarėt e tjerė tė forumit.

  Sinqerishtė:
  Saimiri...


  ________________________________
  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Pictur10
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Empty Re: Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar Sat 05 Dec 2009, 01:57

  Kam shume kujtime te bukura prej femijerise time, ndaj kur te kem kohe me shume ndonje here tjeter do ti shkruaj.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Empty Re: Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Mesazh nga Vizitor Mon 05 Mar 2012, 08:56

  kam qen e levizur shum,dhe isha e papame...i rrihja te gjith....cun haram....
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Empty Re: Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Mesazh nga Armanda Sat 07 Apr 2012, 02:00

  Femijeria eshte e gjitha e bukur ne pergjithesi.

  Sponsored content

  Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... Empty Re: Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 03:27