Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  logjiKk..!!!

  njazi
  njazi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 32
  Pikėt : 13
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 03/09/2010

  logjiKk..!!! Empty logjiKk..!!!

  Mesazh nga njazi Fri 03 Sep 2010, 21:33


  Njė person ishte duke lėvruar me kije (dema) ne arė.Pas pak andaj kaloi njė njeri i panjohur dhe e pyeti djaloshin – A je lodhė o djali i ri?

  Jo , jo, po ti – ia ktheu djaloshi.

  I kujt je? – e pyeti prap i panjohuri.

  I Brahimit tė Sadri Azemit – ju pergjegj djaloshi.

  O lumi unė i lumi , vėlla prej babe tė paskam ,kur tė shkoshė te shtėpia te fala i dergo babės dhe thuaj ka ardhė burri i nanės.- I tha i panjohuri dhe vazhdoi rrugen.

  Djaloshi mbeti i befasuar.

  SI KA MUNDĖSI KJO ?
  KUSH ISHTE NJERI I PANJOHUR?

   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 12:44