Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  gjeegjeze

  mehmet derguti
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 50
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  gjeegjeze Empty gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti Mon 15 Nov 2010, 06:10

  nalt e shfrytzon , ne mes e shterngon e posht e shfrytzon
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjeegjeze Empty Re: gjeegjeze

  Mesazh nga Administratori Mon 15 Nov 2010, 09:01

  mehmet derguti shkruajti:nalt e shfrytzon , ne mes e shterngon e posht e shfrytzon

  Trupi...
  mehmet derguti
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 50
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  gjeegjeze Empty Re: gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti Tue 16 Nov 2010, 07:38

  po e jap pergjigjen Samir Cigarja
  mehmet derguti
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 50
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  gjeegjeze Empty Re: gjeegjeze

  Mesazh nga mehmet derguti Tue 16 Nov 2010, 07:40

  mehmet derguti shkruajti:po e jap pergjigjen Samir Cigarja
  veqse gjeeghezen e paskampas shkru jo si esht e Lart e puthe, ne mes e shterngon e posht e shfrytzon

  Sponsored content


  gjeegjeze Empty Re: gjeegjeze

  Mesazh nga Sponsored content

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:29