Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare ..

  eltiran
  eltiran
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Arberi
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/07/2009

  www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. Empty www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare ..

  Mesazh nga eltiran Sat 04 Jul 2009, 20:39

  Pershendetje te gjitheve


  Ne qofte se ju pelqen historia dhe keni deshire ta jetoni ate kjo eshte e mundur ne lojen strategjike Mbreterit e Rilindjes, ku jane pothuajse te gjitha vendet e Evropes mesjetare. Ne jemi nje grup Shqiptaresh ne loje qe perkthyem lojen . Deshira jone ishte qe te hapnim Mbreterin e Arberit dhe kjo gje u realizua. Kemi gati 6 muaj qe ne Mbreteri u krijua Principata e Kastriotit dhe deri tani kemi hapur vetem nje qytet e cila eshte Lezha,aty ku per here te pare dhan besen gjith principatat e Arberis dhe krijuan lidhjen e Arberit Ne loje jemi gati 300 lojtare qe luajm ne qytetin e Lezhes, por jemi shum pak ne krahasim me shtetet e tjera , shpresojm se ne te ardhmen do te shtohemi ne numer dhe do te fuqizohemi si Mbreteri , duke u shtuar si lojtar do kemi muncine te hapim dhe qytete te tjera ne loje si Petrelen , Krujen ,Gurin e bardhe(Petralba) etj pika kyce ne historin e vertet te kohes se mesjetes ...
  Jeni te mirpritur te gjith juve qe do lexoni kete mesazh dhe do regjistroheni ne loje
  Regjistrohuni dhe luani te pakten nje periudh ne loje sa te kuptoni ate dhe ta mesoni si luhet.. me von do shihni vet dhe vlersoni sa te kenaqur do ngeleni nga Mbreterit e Rilindjes


  ---- Vraponi trima koha nuk pret se Turqit po vijne dhe Mbreteria e Arberis me Skenderbeun ne krye ka nevoj per ju. ---- cheers

  Lojtaret qe do regjistrohen ne loje per cfar do lloj ndihme kan nevoje le te komunikojn me lojtaret 3ltiran , Lukreziaaugusta .Leka_dukagjini , Bardhi_i_madh , Gjon_buzuku etj...

  www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. 66600365


  Per hollesira shkoni tek faqja :
  king www.mbreteriterilindjes.com queen
  eltiran
  eltiran
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Arberi
  Pikėt : 4
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/07/2009

  www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. Empty Re: www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare ..

  Mesazh nga eltiran Sat 04 Jul 2009, 20:54

  Qytetet qe do te hapen te te ardhmen.....

  www.mbreteriterilindjes.com - Loje mesjetare ne Shqip, te cilat ne te luajn gjith shtetet e evropes me gati 250.000 lojtare .. Hartaearberis

   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 02:41