Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  GJEEGJEZA

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Mon 27 Aug 2007, 03:20

  Kembet i ka si sharre
  me henen ka te ngjare(draperi)  Eshtype tak!
  Kercet rrak!
  mbushet faqja
  pak nga pak(makine shkrimi)
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Administratori Tue 28 Aug 2007, 12:17

  Na trego edhe ndonje gjėegjėzė tjetėr o Shaban, por kėsaj here mos ia jep pėrgjigjen, por leje qė ta gjejmė ne tė tjerėt...

  Gjithė tė mirat...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 11 Sep 2007, 18:29

  gjene qka eshte:Nje lis me 12 dega,6 te buta,dhe 6 te egra?
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Sun 16 Sep 2007, 01:12

  dite dhe nete punon
  vetem puna e siguron.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 02:49

  shaban cakolli shkruajti:gjene qka eshte:Nje lis me 12 dega,6 te buta,dhe 6 te egra?

  Te betohem aq qe me bie nder mend se ē'mund te jete!

  Me mire tregoje vete o shaban, se me sa shoh une nuk ka per ta gjetur njeri kete!

  Kalofsh mire.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Scarface Tue 29 Jan 2008, 02:50

  shaban cakolli shkruajti:dite dhe nete punon
  vetem puna e siguron.

  Mos eshte, Zemra?!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 15 Apr 2008, 03:32

  scarface,po kjo eshte e saktė
  kjo qėshtė njė lis me 12 dega, janė stinėt e vitit
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 15 Apr 2008, 03:34

  gjene edhekėt♪
  ėshtė dru,ama plot zemėr
  qė nga koka deri nė thembėr
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Tue 15 Apr 2008, 03:35

  dhėmbėt i ka si sharrė
  me hėnen ka tė ngjarė
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Administratori Wed 16 Apr 2008, 01:53

  shaban cakolli shkruajti:dhėmbėt i ka si sharrė
  me hėnen ka tė ngjarė

  Une mendoj se eshte Draperi....


  Gjithe te mirat nga une...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Fri 23 May 2008, 23:51

  Po,dhėmbėt i ka si sharrė,me hėnėn ka tė ngjarė,ėshtė drapėri,kėtė zgjidhje e ka gjetur saktė z.Saimiri
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Administratori Fri 30 May 2008, 02:23

  shaban cakolli shkruajti:gjene qka eshte:Nje lis me 12 dega,6 te buta,dhe 6 te egra?

  Mos eshte viti dhe muajt (qe jane 12) ?!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 65
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga shaban cakolli Wed 23 Jul 2008, 09:46

  po edhe kjo e saktė ,viti dhe muajt.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:52

  shaban cakolli shkruajti:gjene edhekėt♪
  ėshtė dru,ama plot zemėr
  qė nga koka deri nė thembėr

  mos eshte gje sallatori?!

  kot ia futa!
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga yllka sebi Sat 01 Jan 2011, 20:55

  shaban cakolli shkruajti:gjene edhekėt♪
  ėshtė dru,ama plot zemėr
  qė nga koka deri nė thembėr
  mos ndoshta eshte arra

  Sponsored content


  GJEEGJEZA Empty Re: GJEEGJEZA

  Mesazh nga Sponsored content

   Similar topics

   -

   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 10:36