Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
SyKaltra
Desperado
Tigri
oarian
Scarface
shpirti_omel
10 posters

  Loje me tituj Filmash Shqiptare

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 05 Jan 2009, 12:53

  Ne kete teme qe po nis, do te luajme nje loje me gjetjen e titujve te filmave.
  Mbase gjithsejcili nga do e kete lozur kete loje ne bankat e shkolles, ose ende e loz.

  Rregullat e lojes jane keto:
  Dikush do te jape nje titull Filmi, por jo te plote, (p.sh; keshtu, Skenderbeu - S_ _n_ _r_ _ _) pra nuk duhet qe te jape titullin e plote te filmit. Ndersa pasuesve te tjere do j'u duhet qe ta gjejne te plote kete titullin e filmit te dhene.

  Shpresoj qe te me keni kuptuar qarte, pasi nuk eshte ndonje loje shume e veshtire.

  Shpresoj qe te argetoheni ndopak.
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 05 Jan 2009, 12:55

  Ja po e nis une i pari me nje titull filmi shqiptar.

  T_ _ _t m_ _ _u_ _

  Hajdeni tani dhe gjejeni titullin e plote te filmit?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Mon 05 Jan 2009, 23:46

  Pershendetje dhe urime per temen ne radhe te pare.

  Eshte e vertete qe kete loje e loznim shume here neper bankat e shkolles me shoket dhe shoqet e klases, kur ishim ndonje ore mesimi bosh, se nuk kishte ardhur profesori.


  Ndersa per ate titullin e filmit me lart, une mendoj se behet fjale per filmin:
  - Telat Mbi Guna
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Mon 05 Jan 2009, 23:47

  Gjejeni kete tani:

  _ _ b _ _ i _
  oarian
  oarian
  Gurabardhs
  Gurabardhs


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 42
  Vendndodhja : london
  Profesioni : shume profesione asnji dipllome
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2008
  Humor : humoristat shkodran

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga oarian Tue 06 Jan 2009, 01:21

  Scarface shkruajti:Gjejeni kete tani:

  _ _ b _ _ i _
  debatik
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Thu 08 Jan 2009, 02:47

  Urime oarian, me te paren e gjete.

  Gjejeni kete atehere:

  N_ _ _o_ _ - i - _ _ t_
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri Fri 09 Jan 2009, 02:37

  Scarface shkruajti:Urime oarian, me te paren e gjete.

  Gjejeni kete atehere:

  N_ _ _o_ _ - i - _ _ t_

  Nentori i Dyte
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri Fri 09 Jan 2009, 02:39

  Po kete kush e gjen?

  _ _ e _ _ a K _ _ _ _
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Desperado Sun 11 Jan 2009, 02:37

  Tigri shkruajti:Po kete kush e gjen?

  _ _ e _ _ a K _ _ _ _

  Vdekja Kalit
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Desperado Sun 11 Jan 2009, 02:39

  gjeni kete tani

  _ _ o _ _ n _ _
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Fri 16 Jan 2009, 03:50

  Desperado shkruajti:gjeni kete tani

  _ _ o _ _ n _ _

  Mos eshte gje filmi: Slloganet
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Fri 16 Jan 2009, 03:53

  Gjejeni ket?

  Kodi:
  _ _ _ e    p_ _    b _ _ _
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Tigri Sat 17 Jan 2009, 01:47

  Eshte filmi, Balle per balle

  Po kete?


  _ _ l _ r _
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel Sun 25 Jan 2009, 01:20

  Tigri shkruajti:Eshte filmi, Balle per balle

  Po kete?


  _ _ l _ r _

  Bolero

  Po kete:
  _ _ _ f _ _ t _
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga SyKaltra Fri 30 Jan 2009, 02:29

  Behet fjale per komedine Prefekti.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Odeta Mon 16 Feb 2009, 00:19

  Kodi:
  Z _ _ _ a  e  _ _ _ e _
  gjejeni..
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga shpirti_omel Mon 16 Feb 2009, 10:43

  Odeta shkruajti:
  Kodi:
  Z _ _ _ a e _ _ _ e _
  gjejeni..

  Zemra e Nenes
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Scarface Sat 21 Feb 2009, 23:38

  Epo hajde gjejeni kete pra:

  _ _ _ _ a --e-- _ _ k _ _
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 38
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga alkida24 Wed 15 Apr 2009, 23:23

  Scarface shkruajti:Epo hajde gjejeni kete pra:

  _ _ _ _ a --e-- _ _ k _ _

  Dasme e Sakos
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 35
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Alma Mon 27 Jul 2009, 07:44

  _ u _ _ _ ... e _ _ _ n ... _ _ n _
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty yllka sebi

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:59

  zemra e nenes
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 33
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty yllka sebi

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:59

  Odeta shkruajti:
  Kodi:
  Z _ _ _ a  e  _ _ _ e _
  gjejeni..

  zemra e nenes

  Sponsored content


  Loje me tituj Filmash Shqiptare Empty Re: Loje me tituj Filmash Shqiptare

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 05 Oct 2023, 11:27