Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+5
Scarface
AlbGirl
Gurabardhesi
shaban cakolli
Administratori
9 posters

  Pėrse???...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrse???... Empty Pėrse???...

  Mesazh nga Administratori Wed 22 Aug 2007, 03:40

  Kush e gjen se pėrse, shtylla nuk ulet asnjėherė,
  por gjithmonė qėndron nė kėmbė???

  Hajde vriteni pak mendjen se nuk ėshtė edhe aq e vėshtirė...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Administratori Tue 28 Aug 2007, 12:19

  Akoma se paskeni gjetur pėrgjigjen e asaj mė lart?!

  Epo po jua tregoj unė kėtė, por kini mendjen pėr tjetrėn nė vazhdim.
  "Kush e gjen se pėrse, shtylla nuk ulet asnjėherė,
  por gjithmonė qėndron nė kėmbė???"

  Pėr arsye se nuk ka karrike...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Administratori Tue 28 Aug 2007, 12:20

  Hajt gjejeni kėtė tjetrėn.

  Ē'farė bėn Kinezi, kur bie shi?

  Gjejeni pasi nuk ėshtė shumė e vėshtirė...
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga shaban cakolli Thu 30 Aug 2007, 06:56

  Me duket se kur bie shi,kinezi laget.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Administratori Thu 30 Aug 2007, 13:40

  shaban cakolli shkruajti:Me duket se kur bie shi,kinezi laget.

  I je afruar disi pėrgjigjes, por nuk ėshtė ajo e vėrteta!

  Pėrgjigja e vėrtetė ėshtė kjo:
  Kur bie shi, kinezi e lė tė bjerė...

  Hahahahahahaaaaaa, janė pak si me spec kėto pyetje, apo jo?!

  Gjithė tė mirat...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Administratori Thu 30 Aug 2007, 13:41

  Ja edhe nje tjetėr:
  " Si del macja nga pusi "?

  Hajde gjejeni....
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Gurabardhesi Mon 28 Jan 2008, 02:44

  Duke u kacavirrur...
  Hahahahahaaaaa, se bej shaka.

  Pergjigja eshte:
  Macja nga pusi del e lagur...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga AlbGirl Sat 25 Oct 2008, 23:51

  Ok, tani perqendrohuni ketu:

  C'fare ben gomari ne diell?!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Scarface Mon 27 Oct 2008, 04:52

  AlbGirl shkruajti:Ok, tani perqendrohuni ketu:

  C'fare ben gomari ne diell?!

  ...leshon hije.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:50

  Scarface shkruajti:
  AlbGirl shkruajti:Ok, tani perqendrohuni ketu:

  C'fare ben gomari ne diell?!

  ...leshon hije.

  keshtu mendoj edhe une...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Tigri Fri 09 Jan 2009, 02:44

  Tani perqendrohuni ketu:

  -Perse gjeli nuk ka duar???!!!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Desperado Sun 11 Jan 2009, 02:40

  Tigri shkruajti:Tani perqendrohuni ketu:

  -Perse gjeli nuk ka duar???!!!

  -sepse pula s'ka breke.

  hahahahaaa
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Tigri Tue 13 Jan 2009, 00:18

  I shpejte u tregove mor Desperado.

  Gjithsesi urime, pasi e gjete.

  Kalofsh mire robo.
  niti
  niti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 49
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/12/2010

  Pėrse???... Empty e lagur

  Mesazh nga niti Fri 31 Dec 2010, 09:14

  Saimiri shkruajti:Ja edhe nje tjetėr:
  " Si del macja nga pusi "?

  Hajde gjejeni....

  Sponsored content


  Pėrse???... Empty Re: Pėrse???...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:21