Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Problem Logjik

  njaazi
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 32
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Problem Logjik Empty Problem Logjik

  Mesazh nga njaazi Sun 21 Mar 2010, 00:50

  Ne
  njė restaurant hyn per te drekuar dy prinder me dy djemt e tyre.
  Pasi perfundoin ushqimin secili kishte shpenzuar nga 10 euro .
  dhe ben pagesen prei 30 euro-ve.
  si eshte e mundur kjo ??
  Armando09
  Armando09
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 35
  Pikėt : 69
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga Armando09 Mon 22 Mar 2010, 09:13

  Valla se kam idene fare se si eshte emundur! mbase njeri do te kete qene femi i vogel fare dhe nuk ka ngrene.
  njaazi
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 32
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga njaazi Fri 26 Mar 2010, 07:36

  pershendetjee..!! armando 09 , e mundur ėshtė, gjithsesii edhe femij i vogel nuk ka qen asnjeri nga ta.
  mendo, se ke edhe veshtir asht logjik e lehet..:Very Happy Problem Logjik Icon_smile
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga Administratori Fri 26 Mar 2010, 11:31

  njaazi shkruajti:Ne
  njė restaurant hyn per te drekuar dy prinder me dy djemt e tyre.
  Pasi perfundoin ushqimin secili kishte shpenzuar nga 10 euro .
  dhe ben pagesen prei 30 euro-ve.
  si eshte e mundur kjo ??

  Po normalishte, pasi ata kane qene vetem 3 veta, qe i bie te kete qene, djali me te atin dhe gjyshin, d.m.th i ati i djalit dhe gjyshi ishin dy prinderit, ne te njejten kohe i ati ishte eshte prind edhe bir...
  njaazi
  njaazi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 32
  Pikėt : 25
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 21/03/2010

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga njaazi Sun 28 Mar 2010, 05:30

  hii.. e sakt ėshtė, pra kan qen gjyshi, djali, dhe nipi.
  ju lumtt..!!!! Problem Logjik Icon_bounce
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga Administratori Sun 28 Mar 2010, 11:23

  Faleminderit...

  Gjithe te mirat i nderuar njaazi dhe jemi ne pritje te tjera gjezave nga ti...
  mehmet derguti
  mehmet derguti
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 50
  Pikėt : 17
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/11/2010

  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga mehmet derguti Tue 16 Nov 2010, 07:49

  ketu kan mujt me qene edhe babi, nena shtatezen qe pret djale dhe djali

  Sponsored content


  Problem Logjik Empty Re: Problem Logjik

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 14:53