Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  lLogjikk..!!!!

  njazi
  njazi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 32
  Pikėt : 13
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 03/09/2010

  lLogjikk..!!!! Empty lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga njazi Fri 03 Sep 2010, 21:28

  Janė dy vėllezėr.
  Njėri e tregon gjithėherė tė vėrtetėn kurse tjetri kurr nuk e tregon tė vėrtetėn por gjithėher gėnjen.

  Pyetja.
  Ju mund tė parashtroni vetėm njė pyetje tek vėllezėrit dhe cila do tė ishte ajo pyetje qė ju do t'ua bėnit atyre dhe qė ta kuptoni se cili ėshtė gėnjeshtari dhe cili jo?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  lLogjikk..!!!! Empty Re: lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga Administratori Fri 03 Sep 2010, 22:26

  A jeni vellezer juve?!
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 30
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  lLogjikk..!!!! Empty Re: lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga kiss_girl Sun 28 Nov 2010, 05:31

  Saimiri shkruajti:A jeni vellezer juve?!
  cili nga ju genjen me shum???
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  lLogjikk..!!!! Empty Re: lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga Administratori Mon 29 Nov 2010, 08:31

  kiss_girl shkruajti:
  Saimiri shkruajti:A jeni vellezer juve?!
  cili nga ju genjen me shum???

  Po ne kete duhet te mesojme me pyetjen, se cili eshte genjeshtari, ndaj si mundemi tjua drejtojme kete pyetje.
  Ndersa kur e dime qe te dy jane vellezer, dhe i pyesim se; A jeni vellezer ju, ai qe genjen gjithmone me siguri qe do te thote jo, keshtu qe e kuptojme se kush eshte genjeshtari...
  kiss_girl
  kiss_girl
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 30
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2010

  lLogjikk..!!!! Empty Re: lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga kiss_girl Wed 01 Dec 2010, 04:25  Po ne kete duhet te mesojme me pyetjen, se cili eshte genjeshtari, ndaj si mundemi tjua drejtojme kete pyetje.
  Ndersa kur e dime qe te dy jane vellezer, dhe i pyesim se; A jeni vellezer ju, ai qe genjen gjithmone me siguri qe do te thote jo, keshtu qe e kuptojme se kush eshte genjeshtari...[/quote]
  eehhh e vertete.............Smile
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  lLogjikk..!!!! Empty yllka sebi

  Mesazh nga yllka sebi Tue 07 Dec 2010, 23:44

  mund ti tregoni emrat e vellezerve nese ata kan emra e nese nuk mund ti thoni mund ta mendoj nje pergjigjie tjeter ok

  Sponsored content


  lLogjikk..!!!! Empty Re: lLogjikk..!!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 12:35