Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
Odeta
Daniela
Scarface
Desperado
Gurabardhesi
Administratori
10 posters

  Kulme !!!...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kulme !!!... Empty Kulme !!!...

  Mesazh nga Administratori Wed 22 Aug 2007, 03:36

  Kush e gjen prej jush, se kush ėshtė kulmi i shikimit???
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Gurabardhesi Wed 30 Jan 2008, 02:57

  Kulmi i shikimit eshte;

  -Te shohesh ne nje nate te erret, me syze dielli mizen ne nje pjate te zeze...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Administratori Sat 16 Feb 2008, 00:24

  Hahahahahahahaaaaaa...

  Te lumte o patriot te lumte.

  E ke gjetur...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Desperado Fri 14 Mar 2008, 00:00

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Tani gjejeni kete:

  - Kush eshte kulmi i pisllekut?!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Sat 15 Mar 2008, 02:50

  Me sa mendoj une; Kulmi i pisllikut eshte, kur te zere pleshti morra...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Daniela Mon 21 Apr 2008, 23:45

  Scarface shkruajti:Me sa mendoj une; Kulmi i pisllikut eshte, kur te zere pleshti morra...

  Hahahahahahahahaaaaaaa cfare ideje qe paske...
  O zot sa kam qeshur.

  Po a ndodh kjo gje valle?!

  Kalofshi mire.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:57

  Daniela shkruajti:
  Scarface shkruajti:Me sa mendoj une; Kulmi i pisllikut eshte, kur te zere pleshti morra...

  Hahahahahahahahaaaaaaa cfare ideje qe paske...
  O zot sa kam qeshur.

  Po a ndodh kjo gje valle?!

  Kalofshi mire.

  E si nuk ndodhka mi goc?!
  Ne keto ditet e sotme cfare nuk po ndodh, e jo te mos zere pleshti morra!

  hahahhahahahahaha.

  thjeshte shaka ishte...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Odeta Fri 07 Nov 2008, 10:59

  Po kulmin e shpejtesise e din njeri se kush eshte?!

  Ja po ua them une tani:

  Kulmi i shpejtesise eshte, te vraposh rreth e rrotull pallatit, dhe ne cep te tij te shohesh prapanicen tende.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga SyKaltra Sat 08 Nov 2008, 00:04

  Odeta shkruajti:
  Daniela shkruajti:
  Scarface shkruajti:Me sa mendoj une; Kulmi i pisllikut eshte, kur te zere pleshti morra...

  Hahahahahahahahaaaaaaa cfare ideje qe paske...
  O zot sa kam qeshur.

  Po a ndodh kjo gje valle?!

  Kalofshi mire.

  E si nuk ndodhka mi goc?!
  Ne keto ditet e sotme cfare nuk po ndodh, e jo te mos zere pleshti morra!

  hahahhahahahahaha.

  thjeshte shaka ishte...

  Hahahahahahaaaaaaa.

  Me se e vertete, cfare nuk po ndodh ne ditet e sotme.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Alma Sun 21 Dec 2008, 21:44

  Po kulmin e optimizmit, a e din njeri?!

  Nejse edhe po se ditet po jua tregoj une:
  -Kulmi i optimizmit eshte, kur me 100 leket e fundit qe te kane mbetur, te blesh nje portofol te ri...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Thu 08 Jan 2009, 02:50

  Kulmi i ofendimit:
  - Ti cosh si dhurate tullacit nje kreher...!!!


  Kulmi i diturise:
  -Te hiqesh si i ditur dhe te mos dish datlindjen tende...!!!


  Kulmi hajdutllekut?
  - Atehere kur nuk di me, se ca me vjedh...!!!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Tigri Fri 09 Jan 2009, 02:48

  Kulmi i kulmeve.
  Ti thote memeci shurdhit qe qorri po i shikon..
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Desperado Sun 11 Jan 2009, 02:42

  Kulmi i teknologjise:
  -Te largosh nje mize nga ekrani i kompjuterit me anen e mausit!
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga SyKaltra Mon 12 Jan 2009, 08:41

  Kulmi i nuhatjes:
  -Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkbiseduesit.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Fri 16 Jan 2009, 03:49

  Kulmi i besnikerise eshte:
  -Te moe e tradhetosh Dashnoren as me gruan tende...!!!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Tigri Sat 17 Jan 2009, 01:48

  Scarface shkruajti:Kulmi i besnikerise eshte:
  -Te moe e tradhetosh Dashnoren as me gruan tende...!!!

  Hahahahahahahahaahaaaa

  E po me te vertete qe kjo eshte besnikeri...!!!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Tigri Sat 17 Jan 2009, 01:50

  Po kulmin e pertacise a e din njeri?!

  Ja po jua them une:
  Kulmi i pertacise eshte:
  Qe t'a marresh gruan shtatzene...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Sat 21 Feb 2009, 23:41  Kulmi i kulmit:
  Kur nje prostitut thote se eshte e virgjer.

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Sat 21 Feb 2009, 23:42

  Kulmi presionit:

  T'i frysh nje dashi ne b***e derisa ti drejtohen briret...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Scarface Sat 21 Feb 2009, 23:42

  Kulmi i besnikerise;
  Te mos e tradhetosh dashnoren as me gruan...

  girl1230
  girl1230
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Vendndodhja : New York
  Profesioni : Scientist
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2014

  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga girl1230 Thu 06 Feb 2014, 22:50

  Kulme !!!... 4065326316 

  Sponsored content


  Kulme !!!... Empty Re: Kulme !!!...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 05:15