Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  Rrėfimet e Femrave tė Dhunuara Gjatė Luftės nė Kosovė !!!...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Rrėfimet e Femrave tė Dhunuara Gjatė Luftės nė Kosovė !!!... - Faqe 2 Empty Re: Rrėfimet e Femrave tė Dhunuara Gjatė Luftės nė Kosovė !!!...

  Mesazh nga Administratori Fri 28 Sep 2007, 01:40

  shaban cakolli shkruajti:z.Saimiri,ne forumin tuaj ju po beni nje pune te madhe kombetare.Pershkrimi i ketyre rrefimeve nga ana juaj,tregon se juve vertete juka nxitur kjo plage e madhe e kombit,e cila ka mbetur ne shpirterat tane e pa sherueshme,por jemi te bindur qe pos ketyre kujtimeve te dhimbshme,mbi shqiptaret kurre me nuk ka per te rene ky turp.Shqiptaret tani do te ndihen zot i trojeve te veta.

  Pershendetje Shaban dhe shume faleminderit per vleresimin e punes sime.

  Gjithe te mirat.

  Sinqerishte:
  Saimiri...

   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 13:23