Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  Sondazh

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  [ 21 ]
  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Vote_lcap78%Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Vote_rcap [78%] 
  [ 6 ]
  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Vote_lcap22%Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Vote_rcap [22%] 

  Totali i votave: 27
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Empty Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  Mesazh nga Odeta prej Thu 13 Nov 2008, 01:07

  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Duke qene se ndodhemi tek Filozofia, do te kisha deshire qe te parashtroja nje pyetje per te gjithe juve qe do te lexoni kete teme:

  Pyetja ime eshte:
  -Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!


  ________________________________
  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! ILoveYouAnimRvText
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Empty Re: Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  Mesazh nga Florida prej Sun 16 Nov 2008, 00:13

  Une personalishte mendoj se Fati eshte i paracaktuar dhe fatkeqesishte eshte edhe i pandryshueshem.
  Keshtu qe i bie qe njeriu nuk mundet ose me mire nuk eshte i afte qe ta percaktoje vete fatin e jetes se tij.


  ________________________________
  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! I52333634_17449
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Empty Re: Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 08 Dec 2008, 12:25

  Normalishte qe fati i njeriut eshte i paracaktuar, por mund te them qe edhe njeriu mund ta caktoje disi fatin e tij ne jete, dhe kjo varet se nga ckendveshtrim e sheh jeten.


  ________________________________
  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Text_150

  Sponsored content

  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! Empty Re: Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Wed 27 May 2020, 04:44