Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+6
Administratori
adela
Scarface
SyKaltra
fjolla-1
Enkelejda
10 posters

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Enkelejda Mon 30 Jun 2008, 22:39

  Pershendetje te gjitheve.
  Ne kete teme mundeni te tregoni se cili eshte filmi i fundit qe keni pare.

  Me respekt: Enkelejda.
  Enkelejda
  Enkelejda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 38
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : -------
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/06/2008
  Humor : Cekja

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Enkelejda Mon 30 Jun 2008, 22:43

  Une per vete pashe ara dy ditesh nje film shume te bukur te titulluar: '' Euro Trip ''.
  Ishte nje film shume i bukur dhe te shkrinte se qeshuri.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga fjolla-1 Wed 02 Jul 2008, 21:04

  Pershendetje Enkelejda.
  Filmi i fundit qe kam pare ka qene Kthesa e gabuar ku merrte pjese edhe Eliza Dushku.Ishte vertet nje film horror shume i tmerrshem.
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga SyKaltra Fri 26 Sep 2008, 10:11

  Enkelejda shkruajti:Une per vete pashe ara dy ditesh nje film shume te bukur te titulluar: '' Euro Trip ''.
  Ishte nje film shume i bukur dhe te shkrinte se qeshuri.

  Edhe une e kam pare kete komedine dhe me ka pelqyer jashte mase, madje se fundmi kam pare nje tjeter komedi pak shume te ngjashme si kjo. Komedia titullohej Foreign Exchange. ishte nje komedi shume e bukur ndaj jua keshilloj qe ta shihni.

  Kalofshi mire
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 34
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga fjolla-1 Fri 26 Sep 2008, 22:36

  Sot pashe dramen"RREFIME TE NARKOMANEV" ne teatrin e qytetit te Pejes.
  Me pelqeu shume dhe kam deshir ta shoh perseri.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Scarface Thu 06 Nov 2008, 11:46

  A e dini se cfare filmi pashe mbreme?!

  Kam pare filmin ''Une e Dua Eren''....

  Uuuuuu sa kisha pa e pare kete film, dhe me kishte marre shume malli qe te shihja, ndaj e pashe mbreme dhe perseri me pelqeu shume, sikurse te isha duke e pare per te paren here.
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 37
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga adela Mon 24 Aug 2009, 03:32

  Mbreme pashe filmin ''TAKEN''. Mbase shume prej jush mund ta kene pare, pasi u bene kohe qe ka dale neper kinema, por une nuk munda te shkoja e ta shihja ne kinema, keshtu qe bleva DVD-ne dhe e pashe. Me pelqeu shume si film, packa se personat shqiptare, kane nje figure shume te keqe dhe negative ne film...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Administratori Wed 26 Aug 2009, 02:10

  adela shkruajti:Mbreme pashe filmin ''TAKEN''. Mbase shume prej jush mund ta kene pare, pasi u bene kohe qe ka dale neper kinema, por une nuk munda te shkoja e ta shihja ne kinema, keshtu qe bleva DVD-ne dhe e pashe. Me pelqeu shume si film, packa se personat shqiptare, kane nje figure shume te keqe dhe negative ne film...

  Kete film e kam pare dhe me ka pelqyer pa mase.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Zog i Shqipes Tue 30 Mar 2010, 10:42

  Para nje jave kam pare ne Kinema filmit me te ri te aktorit Mar Damon, Green Zone (Zona Jeshile).
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Djal~Matjan Mon 24 May 2010, 22:19

  Zog i Shqipes shkruajti:Para nje jave kam pare ne Kinema filmit me te ri te aktorit Mar Damon, Green Zone (Zona Jeshile).

  E kam pare edhe une kete filmin, por nuk me pelqeu aspak. Nuk ishte aspak ngase e pata pritur.
  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga D€NADA Sat 19 Jun 2010, 12:32

  Mom and Dad, film horror.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 02:29

  Legjenda e fundit, komedi nga Elvis Pupa.

  Sponsored content


  Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare? Empty Re: Cili eshte Filmi i fundit qe keni pare?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:39