Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
Scarface
Desperado
Administratori
7 posters

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Administratori Tue 31 Jul 2007, 11:51

  Tė nderuar anėtarė:

  Cili ka qenė ai film, qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė, dhe pėrse???

  Pres pėrgjigjet tuaja nė vazhdim...

  Sinqerishtė pėr ju:
  Saimiri...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Desperado Mon 10 Mar 2008, 05:51

  Pershendetje dhe urime per temen.
  Ne qofte se bejme fjale per filmat shqiptare; me shume mbresa me ka lene filmi: Une e dua Eren...

  Ndersa per nga filmat e kinemas se huaj, jane te shumte....
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 38
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Scarface Wed 16 Apr 2008, 02:02

  Pershendetje dhe urime per temen.

  Persa i perket atij filmit '' Une e dua Eren '' edhe mua me ka pelqyer pa
  mase dhe akoma sa here qe e shikoj, me duket sikurse po e shoh per te
  paren here...


  Kalofshi mire te gjithe...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 43
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Florida Thu 03 Dec 2009, 00:56

  Mund te them qe njeri nga filmat qe me ka lene me shume mresa eshte filmi ''Unfaithful'' ...
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 36
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Genta Fri 26 Mar 2010, 02:49

  ''A walk to remember'' ... shume shume film prekes.
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 46
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga fabian Wed 31 Mar 2010, 09:43

  Perpara kam pare por tani nuk parashoh shpesh filma
  megjithate po jap mendimin tim
  Nga filmat shqipetare Mesonjtorja dhe Dora e ngroht
  Nga te huajt the godfather
  Mars92
  Mars92
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 32
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/02/2013

  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Mars92 Sun 03 Mar 2013, 07:58

  filmi Cloud Atlas Me titra shqip shume i bukur dhe filozofia filmit fantastike jua sugjeroj Smile

  Sponsored content


  Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė? Empty Re: Cili ėshtė filmi qė j'u ka lėnė mė shumė mbresa nė jetė?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:10