Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 36
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga Genta Fri 26 Mar 2010, 02:52

  Ne lidhje me telenovelat, cilen ndiqni dhe pelqeni me se shumti?
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 36
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Re: Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga Genta Fri 26 Mar 2010, 02:59

  Me thene te drejten une per vete nuk jam edhe aq shume e dhene pas telenovelave, por as qe them se nuk i shoh, kur kam kohe te lire edhe mund ta ndjek ndonje pjese, cila do qe te jete duke u transmetuar ne TV, por jo qe ti ndjek vazhdimisht pjese pas pjese.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 41
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Re: Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga florida_L Sat 27 Mar 2010, 12:22

  Me ka pelqyer shume Paloma.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 39
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Re: Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga Zog i Shqipes Sun 09 May 2010, 21:44

  24, momentalishte.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Re: Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 02:26

  Gymyshin.

  Sponsored content


  Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti? Empty Re: Cilen Telenovele ndiqni dhe pelqeni me se shumti?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:10