Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Perse djemte vejn vath ne vesh?

  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 38
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Perse djemte vejn vath ne vesh? Empty Perse djemte vejn vath ne vesh?

  Mesazh nga Landi Thu 07 Oct 2010, 02:51

  Perse mendoni juve se shume djem te ri vejn vath ne vesh, thjesht per hobi apo per te ndjekur moden?!
  Se di se cfare mendoni juve ne lidhje me vathin tek djemte, por per vete e kam shume inat dhe me duket dicka shume e kote, ndaj edhe po e hap kete teme, qe ta trajtojme dhe ta diskutojme sebashku duke ndare edhe mendimet e juaja.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Perse djemte vejn vath ne vesh? Empty Re: Perse djemte vejn vath ne vesh?

  Mesazh nga Administratori Sun 24 Oct 2010, 11:19

  Po se duan te jene modern dhe te duken si europian...
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Perse djemte vejn vath ne vesh? Empty Re: Perse djemte vejn vath ne vesh?

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 02:38

  Sepse jane vene ne gare me vajzat.

  Sponsored content


  Perse djemte vejn vath ne vesh? Empty Re: Perse djemte vejn vath ne vesh?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:41