Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Wed 30 Apr 2008, 22:59

  Miredita te gjitheve njehere.
  Duke qene se jam e sapo ardhur ne kete forum, dhe ne mesin tuaj
  gjithashtu, piksepari do te doja t'ju thoja ''Mire se ju gjeta'' te gjithve
  dhe shpresoj qe dhe une do te jem e mirepritur nga te gjithe...

  Ju uroj gjithe te mirat.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Scarface prej Fri 02 May 2008, 23:36

  Luleshtrydha shkruajti:Miredita te gjitheve njehere.
  Duke qene se jam e sapo ardhur ne kete forum, dhe ne mesin tuaj
  gjithashtu, piksepari do te doja t'ju thoja ''Mire se ju gjeta'' te gjithve
  dhe shpresoj qe dhe une do te jem e mirepritur nga te gjithe...

  Ju uroj gjithe te mirat.

  Mire se erdhe Luleshtrydha.
  Shpresoj se do tia kalosh shume mire nen shoqerine tone dhe te ketij forumi.

  Gjithe te mirat nga une...


  ________________________________
  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Scarfa10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Administratori prej Sat 03 May 2008, 09:47

  Pershendetje Luleshtrydha dhe mire se erdhe ne mesin tone.

  Kam pershtypjen se do tia kalosh shume mire nen shoqerine e ketij forumi
  dhe te tonen njekohesishte.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Pictur10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Desperado prej Sat 03 May 2008, 23:38

  Po si nuk ka vend edhe per ty mi?!

  Hajt mire se erdhe njehere dhe kalofsh mire.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Alma prej Sat 24 May 2008, 22:38

  Mire se erdhe mesh nesh Luleshtrydha.
  Te uroj qe te kalosh momente sa me te kendshme nen shoqerine e anetareve dhe te materialeve qe ky forum do te te ofroje...

  Kalofsh mire.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Odeta prej Wed 28 May 2008, 10:33

  Mire se erdhe dhe mire se na gjete moj Luleshtrydha.

  Shpresoj qe te kalosh bukur me ne, dhe per sa i perket vendit ne forum, mos u merakos per ate pune ti, pasi sejcili ka vendin e tij ketu...

  Kalofsh mire...


  ________________________________
  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! ILoveYouAnimRvText
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Fri 30 May 2008, 12:07

  Po si nuk paska vend per ty moj ketu?!
  Pyetje e kishe kete apo diskutim?!

  Nejse, Luleshtrydha mire se erdhe mes nesh njehere dhe uroj qe tia kalosh sa me mire nen shoqerine tone dhe te forumit tone...


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...

  Sponsored content

  A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?! Empty Re: A ka vend edhe per mua ketu, apo jo?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 14:33