Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+3
Daniela
AlbGirl
Tigri
7 posters

  Ciles grupmoshe i perkisni?

  Sondazh

  Ciles grupmoshe i perkisni?

  [ 0 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap0%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [0%] 
  [ 4 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap36%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [36%] 
  [ 4 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap36%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [36%] 
  [ 3 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap27%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [27%] 
  [ 0 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap0%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_lcap0%Ciles grupmoshe i perkisni? Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 11
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 41
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga Tigri Sun 15 Mar 2009, 01:37

  Po e hapi kete teme thjeshte per te bere nje sondazh mes anetareve te ketij forumi dhe per te pare, se cila grupmoshe eshte me shume e pranishme ne forum.
  Shpresoj qe do te votoni dhe pergjigjeni me sinqeritet.

  Gjithe te mirat ne une.
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 40
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga AlbGirl Mon 16 Mar 2009, 05:36

  Une i perkas moshes 25 - 30 vjecare...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga Daniela Sun 22 Mar 2009, 21:54

  20 - 25 vjecare
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 38
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga Denisa Mon 23 Mar 2009, 23:19

  Daniela shkruajti:20 - 25 vjecare

  Edhe kesaj grupmoshe i perkas.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 43
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga Djal~Matjan Thu 02 Apr 2009, 02:24

  25 - 30 vjecare...
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 39
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga alkida24 Wed 15 Apr 2009, 23:30

  Moshes 21 - 25 vjecare
  bashkimi
  bashkimi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 47
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 11/04/2009

  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga bashkimi Fri 17 Apr 2009, 23:54

  vetėm 32,nuk janė shumė por me halle dhe derte sikut t'ishin 320 Laughing

  Sponsored content


  Ciles grupmoshe i perkisni? Empty Re: Ciles grupmoshe i perkisni?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:17