Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Kompjutėr & Internet

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Interneti, ose e ardhmja qė u krijua “pa dashje” nga ushtria amerikane!!!... 4Scarface933Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 May 2008, 00:52
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   MacBook Air - Laptopi me i holle ne botė... 0Desperado957Shiko mesazhin e fundit prej Tue 08 Apr 2008, 00:36
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Interneti, protagonisti i vitit 2008... 0Scarface680Shiko mesazhin e fundit prej Sun 06 Apr 2008, 01:41
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   Komanda pėr " Run "... 6Administratori929Shiko mesazhin e fundit prej Mon 18 Feb 2008, 07:31
nga Scarface

Kompjutėr & Internet

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime tė ndryshme

Shkarkime tė ndryshme

Kėtu do tė keni mundėsi qė tė shkarkoni gjėra tė ndryshme pėr kompjuterin dhe telefonin tuaj...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


411Wallpapers per Ekran...
Thu 04 Feb 2010, 01:23
Administratori Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 05 Jun 2020, 13:50