Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pastroni mbeturinat ne Kompiuterin tuaj

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Pastroni mbeturinat ne Kompiuterin tuaj Empty Pastroni mbeturinat ne Kompiuterin tuaj

  Mesazh nga fabian Sat 30 Jan 2010, 12:59

  Per te pastruar kompiuterin nga mbeturinat ju sygjeroj 2 programe te thjeshte dhe gratis, por te rendesishme.

  1- ccleaner
  http://download.piriform.com/ccsetup228.exe
  Instaloni programin, mundeni edhe ne shqip, me pas shtypni butonin pastro ose run cleaner.
  Keni edhe opsjon per pastrim regjistri

  2- ATF-Cleaner
  External Mirror
  Hapni programin selektoni te gjitha ne katrorin select all dhe me pas shtypni butonin empty select- ok dhe kaq.

  pas kesaj kompiuteri juaj do te punoje ndryshe

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:37