Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Antivirus

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Antivirus Empty Re: Antivirus

  Mesazh nga fabian Mon 01 Feb 2010, 12:09

  Panda Cloud Antivirus

  Eshte version Antivirusi gratis qe ka nxierre Panda

  Download Ketu
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Antivirus Empty AVIRA ANTIVIR

  Mesazh nga fabian Tue 02 Feb 2010, 12:30

  AVIRA ANTIVIR HOMPAGE-kliko ketu

  Nuk eshte nevoja te blesh nje antivirus, ka versione gratis si avira antivir qe e bejne punen njesoj dhe jane po aq efikas sa nje antivirus qe blehet.

  Sharko ketu:click here
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Antivirus Empty Re: Antivirus

  Mesazh nga fabian Wed 03 Feb 2010, 07:11

  N,q,s nuk punon link Shkarkoje ketuAVIRA ANTIVIR HOMEPAGE-kliko ketu
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Antivirus Empty Microsoft Security Essentials

  Mesazh nga fabian Thu 04 Feb 2010, 06:49

  Microsoft Security Essentials
  Eshte antivirus gratis qe ka nxjere vete Microsofti i cili mbron kundra:
  viruseve dhe spyware, antivirusi eshte i sapo dale por deri tani nuk
  kam degjuar verrejtje per te

  Shkarko:

  Microsoft Security Essentials

  Sponsored content

  Antivirus Empty Re: Antivirus

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 01:48