Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Programe

  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty Programe

  Mesazh nga fabian Mon 01 Feb 2010, 11:51

  Kjo eshte tema e programeve kopiuterike
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty TuneUp Utilitis 2010

  Mesazh nga fabian Wed 03 Feb 2010, 07:35

  Me mire te parandalojme se sa te kurojme

  TuneUp Utilitis 2010 eshte nje program i nevojshem qe mbron kompiuterin
  kundra Crashit, Regullon gabiamet e sistemit e te regjistrit dhe e shpejton ate.
  Programi eshte Trial Version, keni mundesi ta perdorni nje muaj gratis dhe gjate kesaj kohe
  mund te regulloni shume probleme (eshte program shume i mire e i nevojshem)

  Skarko ketu:TuneUp Utilities 2010
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty DVD Shrink

  Mesazh nga fabian Thu 04 Feb 2010, 06:25

  DVD Shrink
  Eshte program qe decodon dvd, i kopjon ato ne hard disc ose i djeg. Ky program perdor neron si driver dhe eshte i thjeshte per tu perdorur(Programi eshte falas).

  Shkarko:
  DVD Shrink
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty BootVis

  Mesazh nga fabian Sat 06 Feb 2010, 06:35

  Spejtoni kohen e hapjes se kompiuterit disa here me BootVis

  Eshte program gratis, aje qe duhet te beni eshte vetem klikoni
  siper ku lexon Trace e me pas Optimize System, kompiuteri do te ristartohet nje
  here pas kesaj do te vini re menjehere ndryshimin. Programi eshte vetem per
  sistemin e operimit Windows xp.

  Shkarko ketu:
  BootVis
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Programe Empty Re: Programe

  Mesazh nga Scarface Sat 06 Feb 2010, 11:25

  Pershendetje fabian.

  Te jam me te vertete shume mirenjohes per vendosjen e ketyre programeve te ndryshme ketu ne forum, duke e bere edhe me te thjeshte punen e sejcilit dhe njekohesishte edhe sigurine e kompjuterit te sejcilit anetar apo edhe vizitor qe do te kete rastin te lexoje kete teme.

  Respekte nga ana ime.
  Gjithe te mirat ne jete.


  ________________________________
  Programe Scarfa10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty Real player

  Mesazh nga fabian Fri 19 Feb 2010, 12:17

  Me kete program mund te shkarkosh video nga websites
  Mund te shohesh dhe degjosh shume formate vidiosh ose muzike
  Mund te djegesh muzike ne CD etj.

  Shkarko

  RealPlayer SP 1.0.5 Build 12.0.0.343
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty CyberLink YouPaint 1.2

  Mesazh nga fabian Sat 27 Feb 2010, 08:21

  CyberLink YouPaint 1.2
  Eshte program per ata njerez qe e kane qejf pikturen
  ka shum opsine pe te pikturuar me dore

  Download
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty Media Convert Master

  Mesazh nga fabian Sat 27 Feb 2010, 08:46

  Media Convert Master
  Eshte nje profesionel converter nga i cili mund te convertoni video dhe audio
  nga nje format ne tjetrin.
  Formatet qe syportohen jane:

  AVI, MP4, 3GP, MPEG, MOV, WMV, RM, SWF,
  AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV, VOB dhe ASF

  DOWNLOAD
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty Nero Burning ROM 9.4

  Mesazh nga fabian Mon 01 Mar 2010, 10:38

  Nero Burning ROM 9.4 eshte program multimedia i gjeneracionit te ardhshem
  i cili pergezon konfidencen me te madhe ne bote.Me programin mund te krijosh,
  lexosh, kopjosh, djegesh, transmetosh data ne network, ēfardo lloji qofte ajo
  si muzik, video, foto, data, ne menyre profesionale

  DOWNLOAD
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty Super MP3 Download

  Mesazh nga fabian Mon 01 Mar 2010, 10:43


  Super MP3 Download
  eshte program i cili i cili ndihmon
  ne kerkimin dhe shkarkimin e rreth 100 miljon mp3 files,

  DOWNLOAD
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 43
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Programe Empty WINRAR 3.90

  Mesazh nga fabian Mon 01 Mar 2010, 10:54


  WINRAR 3.90
  eshte program kompresimi i thjesht dhe praktik

  DOWNLOAD
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Programe Empty Re: Programe

  Mesazh nga Odeta Tue 02 Mar 2010, 00:20

  Perhsnedtje fabian.
  Do te deshiroja thjesht te te falenderoja per keto programe kaq te dobishme qe ke sjelle ketu ne forum.

  Ia kalofsh mire.


  ________________________________
  Programe ILoveYouAnimRvText

  Sponsored content

  Programe Empty Re: Programe

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:48