Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj... Empty Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj...

  Mesazh nga Scarface Mon 27 Oct 2008, 22:47

  Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj...

  Shpeshhere ndodh qe gabimishte ndonje dosje me fotografi mund t'a fshihni ne kompjuter (Hidden Files), dhe pas nje kohe relativishte te gjate mund t'a harroni fare se cfare keni bere me pare.
  Gjithashtu ne kompjuterin tuaj mund te kete edhe fotografi te tjera qe juve nuk ju ka rastisur qe ti keni gjetur me pare.
  Ndaj per te gjetur qe te gjitha fotot apo sic thuhet ndryshe imazhet, qe ndodhen ne PC-ne tuaj duhet te veproni ne kete menyre:

  1.Klikoni Start,
  2.Pastaj ju duhet te klikokoni Search
  3.Dhe pasi te jete hapur dritarja Search (e kerkimit),
  ne kutine boshe shkruani: *.Png;*.Jpg;*.Bmp;*.Pcx;*.Tga;*.Tif;*.Psd
  4.Ne fund pasi te keni shkruar ato qe ju paraqita me lart, mjafton vetem te klikoni
  search dhe per nje periudhe kohore nga 1 - 2 miuteshe, ju do te keni perpara qe te
  gjitha fotografite e kompjuterit tuaj...

  Shpresoj qe te me keni kuptuar...

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj... Scarfa10
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 37
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj... Empty Re: Shikoni te gjitha fotografite (imazhet) qe ndodhen ne Kompjuterin tuaj...

  Mesazh nga Matilda Thu 27 Aug 2009, 00:13

  Faleminderit shume Scarface, per kete trick

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:23