Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!... Empty 15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!...

  Mesazh nga Scarface Sat 03 May 2008, 01:00

  15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!...

  Renditja:

  1. www.eBay.com : U hap nė vitin 1995 ve aktualihst ka 168 milion perdorues. Ankand, ku shitet gjithēka, nga armet e deri te kafshet.

  2. www.wikipedia.com : E hapur nė viti 2001 vizitohet nga 912 mijė vizitorė. Ky sajt ofron tė dhėna enciklopedike falas. Cdokush ėshtė i lirė qė tė dėrgojė shkrim pėr tė ndryshuar tekstin.

  3. www.napster.com : E themeluar nė 1999, ky sajt ka mbledhur rreth vetes 500 mijė antarė. Ofron muzikė ilegale (pa autorizim tė producentit), dhe kritikohet shumė nga kėngėtarėt dhe menaxherėt e tyre. U mbyll nė 2001' dhe mė vonė pas ndryshimeve tė bėra nė sistemin e antarėsimit u rihap.

  4. www.youtube.com : Sajt pėr publikimin dhe shpėnrndarjen e videove. U themelua nė vitin 2005. Ēdo ditė vizitohet nga pėrafėrsisht 100 milion njerėz.

  5. www.blogger.com : U themelua nė vitin 1999 dhe ka gjithsej 18.5 milion vizitorė. Njerėzit shkruajnė ditaret dhe artikuj e tyre personale.

  6. www.friendsunited.com : U themelua nė vitin 1999. Ka 15 milion pėrdorues dhe synon t i mbledh ish-shoket dhe shoqet e klases.

  7. www.drudgereport.co m : Kjo faqe lajmesh u themelua nė 1994 dhe ēdo ditė ka nga 8-10 milion klikime. Ne vitin 1998, kjo faqe publikoi pėr herė tė parė lajmin e skandalit tė Monica Lewinsky-t.

  8. www.myspace.com : E themeluar nė vitin 2003, kjo faqe ka mbi 100 milion pėrdorues. Duke hapur faqen tuaj, ju arrini tė takoheni dhe tė njiheni me njerėz tjerė.

  9. www.amazon.com : E themluar nė vitin 1994, amazon ka klienė mbi 35 milion klientė nga 250 vdende tė ndryshme tė botės. Bėn shitjen e librave, CD dhe DVD-ve.

  10. www.slashdot.org : E themeluar nga Rob Malda nė vitin 1997, slashdot vizitohet nga 5.5 milion viyitorė nė muaj. Sajti ofron informacione rreth teknologjisė. Pėrvec saj, posedon edhe njė forum tė gjėrė.

  11. www.salon.com : E hapur nė vitin 1995 ēdo ditė vizitohet nga 3.5 milion persona. Ne faqe gjenden artikuj tė temave tė ndryshme.

  12. www.craigslist.org : U hap ne vitin 1995. Ēdo muaj paraqiten 4 miliardė faqe. Ofron shpallje dhe lajmėrime gratis pėr ata qė jetojne ne qytetet e mėdha.

  13. www.google.com : U themelua nė vitin 1998 nga Larry Page dhe Sergey Brin. Filloi si njė tezė diplome dhe sot ēdo ditė vizitohet nga rreth 1 miljardė njerėz. Aktualisht ėshtė faqja mė e popullarizuar nė botė.

  14. www.yahoo.com : E themeluar nė vitin 1994, Yahoo ka rreth 400 milion antarė. Sajti ofron e-mail, kėrkim nė internet dhe shėrbime tė medias.

  15. www.easyjet.com : E themluar nė vitin 1995, vitin e kaluar arriti t'u ofrojė shėrbim 30 milion pasagjerėve. Kjo faqe, bėn shitjen e biletave me cmime tė lira.


  ________________________________
  15 adresat e internetit qė ndryshuan botėn!!!... Scarfa10

   Ora ėshtė Thu 04 Mar 2021, 02:45