Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  Sondazh

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  [ 5 ]
  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_lcap100%Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_rcap [100%] 
  [ 0 ]
  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_lcap0%Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_rcap [0%] 
  [ 0 ]
  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_lcap0%Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Vote_rcap [0%] 

  Totali i votave: 5
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Empty Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  Mesazh nga Administratori Tue 26 Oct 2010, 07:15

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 45
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Empty Re: Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  Mesazh nga Paula Tue 09 Nov 2010, 01:46

  Po kjo dihet qarte qe me shume te lazdruara jane vajzat se sa djemt.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Empty Re: Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  Mesazh nga Scarface Wed 17 Nov 2010, 11:08

  Vajzat. hihihhihihhihihh

  Sponsored content


  Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?! Empty Re: Kush jane me te lazdruar dhe bejn me shume naze, vajzat apo djemte?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 03:05