Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

4 posters

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga Administratori Thu 12 May 2011, 20:07

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jeten time, ka qene ... ...

  Plotesojeni fjaline e mesiperme, me fjalet tuaja.
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga megan Mon 16 May 2011, 19:02

  .....kur humba dy njerezit me te shtrenjte mbrenda vitit
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 54
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga gjeto gjetani Thu 09 Jun 2011, 01:22

  ........humbja e njerezve me te dashur nje jete..........
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga Klea@Love Thu 09 Jun 2011, 08:19

  Humbja e babait tim Sad
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga megan Fri 10 Jun 2011, 19:16

  Po kaloj akoma nje moment te veshtire sepse jam ne udhekryq per shkollen e larte
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 54
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga gjeto gjetani Thu 16 Jun 2011, 01:00

  ...........perballja me betejen per jete a vdekje.........

  Sponsored content


  Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ... Empty Re: Momenti me i veshtire qe kam kaluar ne jete, ka qene... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:18