Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?

  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 39
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez? Empty Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?

  Mesazh nga Landi Thu 07 Oct 2010, 03:21

  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez? Empty Re: Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?

  Mesazh nga Klea@Love Fri 08 Oct 2010, 04:06

  E vertet jeta eshte nje loje bixhozi jeta eshte ber komplet me sfida te ndryshme po tja arrim ate qe duam duke pasur vullnet apo duke pasur shpresa mendoj se kjo thenjie nuk do ekzistonte
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez? Empty Re: Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?

  Mesazh nga Administratori Thu 14 Oct 2010, 01:12

  I pershtatet disi, por jo gjithmon eshte e tille.

  Sponsored content


  Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez? Empty Re: Si mendoni per shprehjen ''Jeta eshte nje loje bixhozi'' te cilen e perdorin shume njerez?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:38