Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+2
Alketa-fr
Administratori
6 posters

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga Administratori Sat 20 Nov 2010, 12:31

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 36
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga Alketa-fr Thu 09 Dec 2010, 02:41

  Per prinderit.
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 38
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga PRINCESA Mon 17 Jan 2011, 00:38

  Per prinderit dhe nje person qe e dua shume
  a129a
  a129a
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 67
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/01/2011
  Hobi : letersia dhe filozofia

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga a129a Mon 17 Jan 2011, 08:52

  Njeriu ne jeten e tij ka nje mardhenie te pervecme me vehten dhe neqoftese kete dileme te identitetit te tij te brendshem e transferon ne nje ndjesi ku ai gjendet komod me vehten atehere personi qe ka kete privilegj do jete dhe dhimbja e tij..
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga megan Tue 18 Jan 2011, 20:01

  Eee keshtu mendoj dhe une do me dhimbsej jeta dhe vetja ime,prinderit dhe gjithcka qe le ne kete bote.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga Klea@Love Wed 09 Feb 2011, 02:11

  Qe do lija jeten pa e shijuar akoma sepse tani kam filluar Very Happy
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga megan Fri 18 Feb 2011, 23:19

  Vetem vetja ime....

  Sponsored content


  Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?! Empty Re: Nese vdisnit tani, per cfare do tju dhimbte me shume shpirti qe e po e leni prapa?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 29 Jan 2023, 04:21