Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  FJALET TE URTA NGA POPULLI

  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  FJALET TE URTA NGA POPULLI Empty FJALET TE URTA NGA POPULLI

  Mesazh nga fjolla-1 Wed 11 Jun 2008, 01:25

  Pershendetje.
  Ne kete teme do te keni rastin qe te lexoni fjalet te urta te krijuara nga populli.

  Lexim te kendeshem.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  FJALET TE URTA NGA POPULLI Empty Re: FJALET TE URTA NGA POPULLI

  Mesazh nga fjolla-1 Wed 11 Jun 2008, 01:27

  1. Ai qe di me se shumti flet me se paku.

  2. Buka po u thye s' ngjitet me nje te beshtyre.

  3.Burri eshte koka, kurse gruaja eshte qafa.

  4. C' ke bere do te ta bejne.

  5. Dardha bie nen dardhe.

  6. Dardha e ka bishtin mbrapa.
  7. Dielli duket qe ne sabah(mengjes).

  8. Dhelpra kur nuk e harrin rrushin, thote eshte i pa bere.

  9. Degjo shtate a tete dhe perseri bej si di vete.

  10. E dhena e tjeterit eshte si e krojtura e dhembit.

  11. Edhe bari i njomeį digjet neper te thate.

  12. Fashati qe duket, s do kallauz.

  13. Floke gjate mendje shkurter.

  14. Fjalet jane gra, veprat burra.

  15. Gruaja fut shejtanin ne shishe.

  16. Gjella me kripe dhe kripa me karar.

  17. Gjuha, vete ku dhemb dhembi.

   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 06:31