Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

2 posters

  gjuhe shqipe

  toni
  toni
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 33
  Pikėt : 5
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  gjuhe shqipe Empty gjuhe shqipe

  Mesazh nga toni Sun 05 Sep 2010, 03:02

  Pershendetje,a mundet ndokush me m'ndihmu se si te bej analize sintaksore te fjalise???
  Cfare rregulla te perdore dhe ndonje shembull,ju lutem....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 39
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  gjuhe shqipe Empty Re: gjuhe shqipe

  Mesazh nga Administratori Sun 05 Sep 2010, 10:24

  toni shkruajti:Pershendetje,a mundet ndokush me m'ndihmu se si te bej analize sintaksore te fjalise???
  Cfare rregulla te perdore dhe ndonje shembull,ju lutem....

  Ne qofte se kerkon ndihme per rregullat sintaksore te gjuhes shqipe, mundesh qe ti hedhesh nje sy, kesaj tekes Ketu

  Kalofsh mire i nderuar.

  Sinqerisht:
  Saimiri...

   Ora ėshtė Sun 04 Dec 2022, 07:05