Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+61
Albert
Armanda
gjeto gjetani
megan
Vranakondi
kushtrim
Matilda
mevlan marini
PRINCESA
yllka sebi
Amelia
mirela ela
Klea@Love
Eldushja
Arjola
Lavdia
Mirsiana
Armando09
dANJELA
Erilda
Genta
Zog i Shqipes
florida_L
K@LoR5i
R€B€KA
Sara
casanova
Lida
fabian
Studentja
trimi
Marsela
Bjondina
Romina
Majlinda
adela
alkida24
Djal~Matjan
kingji
Paula
ILIROS
shpirti_omel
Tigri
AlbGirl
Denisa
Enkelejda
shaban cakolli
Florida
fjolla-1
SyKaltra
Anxhela-2008
Luleshtrydha
Anisa
Daniela
Alma
bledar dada
Desperado
Odeta
Gurabardhesi
Administratori
Scarface
65 posters

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 35
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sara Thu 22 Apr 2010, 01:59

  Ju pershendes te gjitheve thelle nga zemra anetar te nderuar te ketij forumi dhe ju uroj me te mirat ne jete.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 34
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Alma Fri 21 May 2010, 01:42

  Pershendetje serish anetare te nderuar te forumit. Shpresoj qe te jeni duke ia kaluar sa me mire, dhe uroj qe mire tia kaloni pergjithmone ne jete.

  Me respekt per gjithe pa perjashtim.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Mirsiana
  Mirsiana
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 42
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/05/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Mirsiana Sat 22 May 2010, 21:29

  Miredita te gjitheve, une jam Mirsina dhe jam anetare e re ne kete forum. Ndaj do te kisha deshire qe edhe tju pershnedesja te gjitheve pa perjashtim dhe tju uroja fat e mbaresi ne jete.

  Kalofshi mire.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 41
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Djal~Matjan Mon 24 May 2010, 22:08

  Pershendetje, o popull dhe ju uroj nje jave sa me te mbare dhe me re qete, te gjitheve pa perjashtim.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Daniela Wed 26 May 2010, 23:02

  Peshendetje dhe ia kalofshi sa me mire te gjite.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 478f843eb50393eb697b0b8
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 44
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Lavdia Sat 29 May 2010, 22:41

  Edhe une ju pershendes te gjitheve pa perjashtim, dhe ju uroj ne te njejten kohe, qe te kaloni nje fundjave, sa me te kendshme.
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Arjola Wed 02 Jun 2010, 00:38

  Ju pershendes dhe ju uroj cdo te mire ne jete.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 36
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Scarface Fri 04 Jun 2010, 00:52

  pershendetje edhe nga ana ime, dhe ju uroj qe te gjitheve qe te jeni duke ia kaluar shume bukur, ngado qe te ndodheni.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Scarfa10
  Eldushja
  Eldushja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 36
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/09/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Eldushja Mon 06 Sep 2010, 23:31

  Edhe une si anetare e re ne kete forum, kam deshire te bej nje pershendetje te ngrohte dhe te perzemert per te gjithe anetaret e tjere te forumit dhe tju uroj cdo te mire ne jete...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 02:00

  Pershendetje te gjitheve edhe nga ana ime dhe ia kalofshi mire e me mire ngado qe te jeni duke jatuar e punuar.
  Fat dhe mbaresi paci pergjithmone ne jete dhe ju degjofsha te mire kurdohere anetare te nderuar te ketij forumi.

  Sinqerisht per te gjithe:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 10:08

  Pershendetje edhe nga ana ime paqi shendet lumturi ne familjet tuaja me rrespekt Klea Love
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 10:18

  Faleminderit Klea Love per pershendetjen tende te ngrohte dhe te perzemert.
  Edhe une te pershendes ty dhe njehere tjeter te gjithe anetaret e forumit duke ju uruar cdo te mire ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Pictur10
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 45
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga mirela ela Wed 08 Sep 2010, 23:30

  Te gjitheve pa perjashtim, ju pershendes dhe ju uroj fat, lumturi dhe jetegjatesi.
  Kurre mos paci plage dhe dhimbje ne shpirt.

  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 34
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Genta Thu 30 Sep 2010, 01:33

  Pershendetje, pershendetje dhe vetem pershendetje per te gjithe jive ngado qe te gjendeni.
  Uroj qe te jeni duke ia kalusr sa me bukur.

  respekte nga une.
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Amelia Thu 16 Dec 2010, 22:45

  psh anetaret online
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Fri 17 Dec 2010, 02:34

  Pershendetje edhe per ty Amelia dhe mire se ke ardhur ne kete forum.
  Me respekt:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Pictur10
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 31
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Amelia Fri 17 Dec 2010, 23:54

  flm sajmir
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 32
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga yllka sebi Sat 01 Jan 2011, 20:46

  pershendetje te gjith antaret e keti forumi urime festat e fund vitit don zoti qe te ju prihet e mbara dhe te keni fat ne jete dhe ne vitet e ardhshem
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Sun 02 Jan 2011, 04:10

  Faleminderit Yllka, per urimin dhe pershendetjen tende.
  Edhe une te uroj ty dhe gjithe antareve te tjer te ketij forumi,
  nje vit te ri sa me te mbare dhe te begate.

  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Klea@Love Sun 02 Jan 2011, 04:25

  Pershendetje te gjithve edhe ju uroj nga zemra Gezuar Vitin e ri te gjithve me plot harmoni dashuri lumturi ne familjet tuaja e plotesim deshirash edhe endrash bouquet
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 64
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga shaban cakolli Wed 12 Jan 2011, 04:39

  persh dhe gjithe te mirat mike bouquet
  PRINCESA
  PRINCESA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 38
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/07/2009

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga PRINCESA Mon 17 Jan 2011, 01:05

  Pershendetje dhe nga une per gjithe antaret e ketij forumi
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Klea@Love Tue 18 Jan 2011, 05:14

  Pershendetje te gjithve
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 38
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Administratori Wed 19 Jan 2011, 00:18

  Pershendetje te gjithve dhe uroj qe te jeni duke ia kaluar sa me bukur.


  ________________________________
  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi


  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Klea@Love Wed 19 Jan 2011, 02:39

  Pershendetje Forumi Guri i Bardh ju uroj nje nate sa me te kendshme te gjithve

  Sponsored content


  Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi - Faqe 6 Empty Re: Pėrshėndetje pėr anėtarėt e kėtij forumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 02 Oct 2022, 07:00